Rinkos dinamika keičiasi Berlyno butams pardavinėjimui

parašė , 2016-05-26 23:31

Berlynas yra vieta investuoti kapitalą į ypatybes kadangi kainos yra daug žemesnės negu dominuojantys kituose Vokietijos ar Europos miestuose kai dėl to. Pirkėjams tai atrodo kaip paprasta operacija, neapimanti nieko sudėtingesnio negu pirkimas vieno iš Berlyno butų pardavinėjimui ir naudoje paskui to perpardavinėjimui. Jei jūs norite suprasti rinkos dinamiką Berlyne ir paskui priimti apgalvotą investicinį sprendimą, pagrįstą garsine investicine strategija, išvystyta jums nekilnojamojo turto Berlyno agentūros, jūs galėjote padauginti sugrįžimus ir įgyti daugiau, negu jūs laukiate.
Atsižvelgiant į einamuoju plėtimo reikalavimu Berlyno butus, centras yra ant investicijos į vidurinės ir aukštos kainos skliaustus, jei jūs turite laukti sugrįžimų. Ypatybės 3000 iki 6500 eurų už Metrą kainos skliauste įvertino keturi kartai vertėje, tuo tarpu turtas, vertintas tarp 2500 ir 3000 eurų, padvigubėjo kainoje tuo metu, kai žemesnis galas sumažino. Nuompinigiai prašmatnioje kaimynystėje padidėjo daug daugiau, negu nuompinigiai žemiau ir vidurinės dalys. Kai nuomojamos sutartys prieina dėl atnaujinimo, nuomininkai tikėtina pasikeis kadangi nuompinigiai didės. Tuo pačiu metu buvo poslinkis būdu, kuriuo turtas yra įvertintas. Senoviškas turtas atnešė aukštas kainas, ir vis dar skolingi bet nauji pastatai yra dabar rampos šviesoje, traukdami aukštesnes kainas palyginti su vyresnėmis ypatybėmis. Tuo metu, kai periferiniai rajonai buvo ilgi šešėlyje, dabar jie yra rampos šviesoje kai prieita prie turto kainos įvertinimo. Neukoelln ir Vestuvės yra pasirodantys rajonai tuo metu, kai Mitte, Charlottenburg ir Prenzlauer Ledkalnis vis dar tęsia palaikyti vadovavimą. Naujos statybos yra daug paslaugoje ne tik dėl geresnio įkainojimo bet taip pat ir todėl, kad jie yra labiau valdomi, gerai organizuoti ir yra energiją taupantys. Jie yra dinamika, siejanti tikrą turtą. Tada investitoriai turi svarstyti apmokestinimą ir vietinius Berlyno įstatymus taip pat kaip finansuojantis kaip dalis jų visaapimančios investicinės strategijos Berlyno butuose pardavinėjimui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atsižvelgiant į jais, investicinė strategija turto pirkėjams apima kažkokį puikų skaičiavimą, kad taip pat faktoriai žiniose apie žmogaus tendencijas, globalinę politiką ir ekonomiką ir verslą Europos Sąjungoje kaip taip pat Berlyne, kurie daro įtaką turtui vienaip ar kitaip. Kiekvienas investitorius turi skirtingą perspektyvą, ir tai taip pat jungia į skaičiavimus, kuriuos nekilnojamojo turto Berlyno agentūros ekspertas atliks, kad optimizuotų gerai apibrėžtą strategiją, išsirikiuotą į eilę su specifiniais tikslais. Toliau, yra reikiamas stropumas, apimtas turto investicijų. Nekilnojamojo turto pardavimo agentas galėjo pradėti nuo kito galo tokio kaip laukti sugrįžimai kaip investicinės strategijos pradinis taškas. Kiekis kurį jūs norite investuoti atviras, vietos, kurias jūs pasirenkate ir nupirkimo gavus paskolą teisingumas gali kiekvienas būti strateginiu investiciniu centru, aplink kurį jūsų turto sandoriai sukasi. Tai kankinasi, kad galvotų apie kiekvieną, bet painioja kai prieita prie apgalvoto pasirinkimo sukūrimo; sprendimas jūs neapgailėsite. Tai yra, kur jūsų patyrusi Berlyno nekilnojamojo turto pardavimo agentas padeda ir jungia visus kintamuosius į vieningą, įtikinantis ir skyrė į investicinę strategiją.

Rašyti komentarą