Pirmas kreditas – lengviau gauti turint užtarėja ar įkeičiamą turtą

parašė , 2012-04-22 00:27

Didelė pasaulio dalis yra priklausomi nuo paskolų. Tai yra priimtina esant neįtartoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio pasiimti kreditą nėra sunku, o nevykdant įsipareigojimų gali nukentėti jūsiškis kreditingumo įvertinimas. Tuomet jums belieka tik greitas kreditas turintiems negerą kredingumo įvertinimą.

Taip yra užtat, jog gauti greitą kreditą su blogu kreditu yra žymiai sudėtingiau nei turint geresnį kreditingumo istoriją. Ir netgi jei jums bus suteiktas asmeninis kreditas, turbūt jums nepavyks gauti siekiamos kiekio pinigų.

Tačiau visada yra galimybių gauti siekiamą greitą kreditą. Kredito unijos yra linkę suteikti blogo kreditingumo kreditą, jei jūs vis dar turite užtarėją. Laiduotojo pagalba bus sudaromas pozityvus įspūdis bei atidaromos didesnės galimybės didesnei kreditui gauti.

Neigiama blogo kreditingumo įtaka
Dažnai mūsų didžiausias rūpestis yra kaip išpildyti ekonominius įsipareigojimus ir atiduoti gautą greitą kreditą. Negero kredito paskola gali būti įgyvendinamu sprendimu, kadangi jis iš karto sumažina juntamą spaudimą.
Svarbiausias dalykas kreditoriui yra tai, ar paskola bus grąžinta. Problema yra tokia, ar skolintojas gali pasitikėti kredito gavėju, turinčiu blogą kreditą taip pat norinčiu gauti privačią paskolą.

Kreditorius niekada nėr įsitikinęs, ar gavėjas atiduos suteiktą paskolą. Taigi yra natūralu, jog kreditorius turi tam tikrą sumos apribojimą. Negeriausia yra tai, jog blogo kredito paskolų dydžio limitas labai dažnai yra ypatingai žemas.

Užtarėjo turėjimo teikiami privalumai
Užtarėjo ieškojimas neretai nėr sudėtinga, kadangi šeimos nariai su malonumu prisiima šias pareigas. Tik yra svarbiausia, kad laiduotojas žinotų jam gulančią atsakomybę, nes jis turės atiduoti paskolą jeigu jūs neišgalėsite to padaryti.

Užtarėjai yra įmanomi tiktai tada, jeigu jie turi nuolatines pajamas bei nepriekaištingą kreditingumo praeitį. Tik taip pat yra svarbiausia sutarti tokias paskolos sąlygas, kurios labiausiai tenkintų abi puses.

Atsiminkite, jog blogo kredito paskolos dažnai turi dideles palūkanas bei griežtas baudas vėluojant sumokėti.

Paskolos rizikos lygis
Jeigu norite gauti blogo kredito paskolą, pavyzdinis sprendimas yra pasitelkti laiduotoją. Kreditorius įgyja mažesnę riziką bei yra linkęs suteikti kreditą. Taip yra todėl, kad esant kliento negalėjimui grąžinti kredito, laiduotojas perims paskolos grąžinimą.

Tik nepaisant šių privalumų, vertėtų domėtis, ar užtarėjas yra reikalingas. Minimaliai, ko sieka užtarėjai, yra tai, jog visas paskolos mokėjimas pataptų jų našta. Užtarėjai tikisi, kad labai gera jų reputacija bus panaudota geram siekiui.

Nors bei laiduotojai yra gerai vertinami skolintojų, o jie tikisi, jog gavėjas sugebės sugrąžinti paskolą, ne bent tai būtų visiškai negalima. Taigi samprotis tarp užtarėjo bei besiskolinančio turėtų būti labai geras.

Turint užstatą taip pat palengvinamos paskolos gavimo sąlygos, nes esant finansinių įsipareigojimų nevykdymui skolintojas gali perimti besiskolinančio įkeistą turtą. Tačiau žmogus, gebąs garantuoti paskolos grąžinimą visąlaik yra neblogas pasirinkimas.

Rašyti komentarą