Nekilnojamojo turto teisė.

parašė , 2012-05-19 20:54

ikas. Yra skirtinga teisė nekilnojamajam turtui, bet iš esmės, tai yra leidimo laiškas, kuris leis jums išvystyti privačią žemę jūsų verslui. Dauguma atvejų, nekilnojamojo turto teisė gali atrodyti sudėtinga ir, tuo pačiu metu, kainuoti daugiau pinigų. Šiame straipsnyje, mes aptarsime dalį nekilnojamojo turto teisės, kurią jūs turite suprasti ir kaip jūs galite panaudoti jį savo pranašumui. Šio straipsnio skaitymas padės jums vystyti jūsų žemę tinkamai ir gauti būtiną teisę tam.

Yra dalis nekilnojamojo turto teisės, kurią jūs turite žinoti:

Dalijant į zonas ir Dalijant į zonas Skirtumus – tai yra baidares teisė, kurios jums reikia tam, kad paliktumėte erdvę ir kliūtis. Tai reikalingas, kad projektas, atvykstantis iš inžinieriaus ir jūs įsitikintumėte, kad jūs turite profesionalą, kuris gali suteikti jums pagalbą, kurios jums reikia

Dalijimas į zonas iš naujo – yra žemių, kurios turi būti iš naujo padalytos į zonas, priklausomai nuo jūsų verslo poreikio. Anksčiau, negu jūs galėsite gauti šią teisę, jūs turite įsitikinti, kad jūsų inžinierius turi planą įkūrimo, kurį jūs norite pastatyti.

Panaudokite kraujo tyrimai Leidimus – jei jūs ketinate išvystyti nenaudotą žemę, jūs turite turėti leidimą, kuris leis jums pastatyti įkūrimą. Jūs taip pat turite turėti dalijimą į zonas ir skirtumų dalijimą į zonas, kad įsigytumėte šią teisę.

Kelių Pritarimai – jei jūs norite pastatyti kelią, privedantį prie jūsų įkūrimo, jūs turite turėti šią teisės rūšį. Tai leis jums pastatyti kelią, kuris tinka poreikiui jūsų įkūrimo ir padaryti tai lengviau žmonėms pasiekti jūsų pastatą.

Naudos Pritarimai – jei jūs norite, kad jūsų pastatas turėtų skirtingus sistemos įrankius, jūs turite laikytis taisyklių ir miesto reguliavimo. Keli reikalingas, kad jūs paaukotumėte paskolos žemės dalį anksčiau, negu jie duos jums teisę, kurios jums reikia.

Tvarkydamas Pritarimus – jūs negalite pastatyti peizažų kaip patinka. Tai turi laikytis miesto taisyklių ir reguliavimo, ir jūs turite turėti šią teisės rūšį anksčiau, negu jūs galėsite dirbti ties jūsų turto peizažu.

Jie yra kai kurie iš bendriausių tipų teisės, kurios jums reikia, planuodamas vystytis žemės ar turto. Jei jūs turite problemas su tuo, tai būtų geriau, jei jūs ketinate gauti profesionalą, kuris gali suteikti jums patarimą ir patarimus, kad jums turi sektis su tuo.

Rašyti komentarą