Jūsų judėjimo su nekilnojamuoju turtu sukūrimas

parašė , 2016-08-30 20:51

Tuo metu, kai jūs galėtumėte manyti, kad jūs turite visus teisingus žingsnius, jūsų šokio partneris įžeista koja gali nesutikti. Bet vienas daiktas, dėl kurio jūs sutarsite yra, kad judėjimas gali būti įtampos pagrindiniu šaltiniu. Kadangi jūs ruošiatės perėjimui nuo jūsų einamųjų namų į svarbiausią nekilnojamojo turto dalį, yra tiek daug, kad suplanuotų ir organizuotų ir atsimintų. Ir nesvarbu kiek laikas jūs turite prieš didelę dieną, tai gali vis dar būti triuškinantis.

Laimei, yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs galite padaryti, kad sumažintumėte paniką, kuri neapima didelės stiklinės ir vyno butelio. Jie gali atrodyti akivaizdūs, bet per chaosą koordinuoti judėjimą į jūsų naują nekilnojamąjį turtą, sveikas protas gali būti pirmu nukentėjusiuoju
Prašom neleisti savo protingumo būti antru. Pradėkite savo kontrolinį sąrašą nuo kelių svarbiausių punktų ir jauskite įtampą išnykstant.

Pradėkite Dabar (ar net greičiau)

Buvo jūs vienas iš tų studentų, kurie paliko jūsų esę iki praėjusios minutės anksčiau, negu tai buvo skolinga? Atgal tada jūs galėjote užtraukti visa-nighter ir daryti tai. Pabandykite padaryti tai dabar, ir jūs būsite toks, tai nudedama. Kaip su kažkuo, greičiau jūs pradedate suplanuoti savo judėjimą, geriau apsirūpinęs, kuriuo jūs būsite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs nesate inunusual aplinkybės, jūs normaliai turite mėnesį ar du parengimo laikui anksčiau, negu jūs pradėsite valdyti savo nekilnojamąjį turtą. Tokiu būdu panaudokite tai išmintingai. Nustatykite, koks poreikis būti padarytas, kai ir stato laiko grafiką, kuris išdėsto visas užduotis. Tada jūs galite padėti juose varnelę vienas po kito, užuot padėjęs jūsų padėjėjuose varnelę judančią dieną.

Gaukite Savo Sunkvežimius į eilę

Gali būti teisinga, kad trumpiausias atstumas tarp dviejų punktų yra tiesi linija, bet tai yra ne visada draugiškas sunkvežimiui maršrutas. Štai kodėl labai svarbu elgtis su judėjimu kaip karas. Strategize, svarstykite savo pasirinkimą ir paskui meistriškai padarykite savo atakos planą. Kai tik kelionė į jūsų nekilnojamąjį turtą yra suplanuota, atėjo laikas pasirinkti jūsų sąjungininkus.

Jūs papildysite savo draugus ar nomuosite sunkvežimį? Jūs turite per daug medžiagos ar per toli nueiti kiekvienam iš to pasirinkimo? Jei taip, pradėkite tyrinėti kai kurias judančias kompanijas gerai prieš jūsų judėjimą į nekilnojamąjį turtą. Paklauskite kitų, kuriuos jie panaudojo ir tikrina internetines apžvalgas. Kai tik jūs apribojote tai, prašote užuominų ir apsisprendžiate, kuris tinka su jūsų biudžetu. Tik neleiskite kainos atmesti kitus faktorius. Ėjimas su pigiausiu nematytu kompanijos regėjimu galėjo perkelti jus į ašaras anksčiau, negu diena bus baigta.

Sprendimo raktas jūsų Komandoje

Būtų gražu, jei jūsų komandos nariai panėšėtų į elfus, kurie pasirodė tuo metu, kai jūs miegojote ir stebuklingai vežėte visą savo mantą be reikalingo vadovavimo. Bet tikri iniciatoriai yra aukštesni ir mažiau aiškiaregio. Įsitikinkite, kad jie turi visas detales, kurias jie turi padaryti savo darbą ir, procese, daryti jūsų daug lengvesnis. Ten sunkūs dalykai kaip šaldytuvai ar armoires, kurį jie turi žinoti? Jūsų pastatas stokoja elevatoriaus ar turi iš tikrųjų siaurus tarpdurius? Informuokite juos tiek kiek įmanoma, ir tai apsimokės greitesniame, efektyvesniame judėjime. Ir kuo greičiau jie yra padaryti, tuo mažiau tai kainuos jums. Skirtingai nuo elfų, šitie vaikinai gali įkrauti už valandas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nesvarbu, kaip gerai jūs ruošiatės, there’ll turbūt būti smūgiu ar du ant jūsų kelio į pradžią nuo nulio su nekilnojamuoju turtu. Bet projektuodamas planą ir būdamas organizuojamas greičiau, o ne vėliau, jūs galite nuleisti savo įtampą, praleisti vyną ir garantuoti lygų judėjimą nuo pradžios iki galo.

TADA prasidėkite linksmai nusiteikęs.

Rašyti komentarą