Jūs turite žinoti tai apie naminius įvertinimus

parašė , 2016-04-22 23:24

Naminis įvertinimas yra kritiškas komponentas bet kokio nekilnojamojo turto sandorio, kuris apima paskolos paskolą. Jei jūs iš naujo finansuosite jus, reikės įvertinimo, jei jūs parduosite savo namus kažkam, kuris turi gauti paskolą, jis ar ji turės padaryti įvertinimą.

Kas Yra Naminis Įvertinimas?

Naminis įvertinimas yra nuomonė dėl kompetentingos, nešališkos trečiosios šalies vertės. Paskolos skolintojai reikalingas, kad įvertinimas būtų užbaigtas, kai jūs iš naujo finansuojate savo paskolą. Įvertinimas yra taip pat užbaigtas sandoryje, kai kažkas perka namus, kad įsitikintų, kad jie neturi per užmokėtą už jį.
Paskolos Skolintojai reikalingas, kad įvertinimas garantuotų, kad būsto savininkai nėra per mokėjimą už turtą todėl, kad, jei paskolos gavėjas liaujasi mokėti už paskolą skolintojas imsis veiksmų, kad nuneštų paskolos gavėją nuo namų ir parduotų tai, kad kompensuotų jų pinigus, tai yra, kodėl namams svarbu būti verta daugiau, negu paskolinti pinigai. Iš esmės, naminis įvertinimas yra advokatas apsaugos paskolos skolintojui.

Įvertinimo Procesas ir Kaip Įvertinimo Vertės yra Nustatytos

Jie yra svarbiausi faktoriai, kurie daro įtaką jūsų namų įvertinimo vertei: einamosios rinkos tendencijos, kurios yra atspindėtos palyginamose ypatybėse vertintojas renka, namo ypatybės, kvadratinis ilgis pėdomis, skaičiaus kambariai/miegamieji & vonios, sąlyga, yra turtas, kurį svarstoma naujausiais, suformuodamos peizažą ir išorinė sąlyga ir palikdamos (garažą). Vertintojas padarys vidaus ir išorinę apžiūrą anksčiau minėtiems pažymėtiems faktoriams ir taip pat padarys pastabą bet kokio atidėto palaikymo, kuris bus įtrauktas į pranešimą skolintojui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vertintojas užbaigs savo pranešimą apie standartinę pranešimo formą, kuri yra reikalinga jų įvertinimo jurisdikcijos. Informacija, kuri turi būti įtraukta į įvertinimo pranešimą nesikeis daug nuo Kanados į Jungtines Valstijas.

Standartinis pranešimas apima sekantį: palyginami pardavimai, gatvės žemėlapis, statydamos apmatus, kvadratinį ilgį pėdomis, fotografijas priekio, atgal ir namų gatvės scenos, kiekvieno palyginamo turto fotografijos panaudotos; žemėlapis, rodydamas vietą comparables dėl priklausančio turto, pavaizduokite grafiškai žemėlapį, apibūdinimą numatomų vartotojų įvertinimo pranešimo, fotografijos ir apibūdinimo kiekvieno kambario name.

Kaina gyvenamojo įvertinimo pranešimo diapazono nuo $250-500 ir būsto savininko yra tipiškai atsakinga už mokėjimą vertintojui.

Kokį Homebuyers Reikalingumą Žinoti

Kai jūs perkate namus, įvertinimas galėjo potencialiai paskandinti jūsų reikalą. Jei jūs padarysite pasiūlymą nupirkti namą, iki naminio pirkimo proceso galo, jūsų paskolos skolintojas reikalingas, kad naminis, nupirktas, būtų įvertintas. Jei namai įvertins mažiau negu jūsų pasiūlymui nupirkti skolintoją, neaprūpins paskolos, tačiau, tai galėjo būti gerai pirkėjui be to todėl, kad jūs galite sugebėti derėtis, kad nuleistumėte pirkimo kainą, bet labai dažnai punkte naminio įvertinimo pirkime apdirba pirkimo sutartį, ir pardavinėjimas yra jau vietoje. Jei blogas įvertinimas yra padėtis tarp jūsų ir jūsų naminis pirkimas, ištyrinėkite antros nuomonės per antrą įvertinimą gavimą. Vertintojai nėra puikūs, ir jiems galima padaryti klaidas.

Kokį Naminį Pardavėjų Reikalingumą Žinoti

Kaip pardavėjas, žemas įvertinimas reiškia, kad jūs turite nuleisti savo namų kainą, kad parduotumėte jį. Skolintojai nepritars paskoloms daugiau negu, namai yra verta, ir reikalavimas visa grynųjų pinigų pirkėjo, kuris nereikalingas įvertinimo, kadangi sąlyga užbaigti sandorį vargiai pagaus jus aukštesnė komercinė kaina. Niekas nenori permokėti už namus, bet tai dar svarbiau paskolos skolintojas nebus skolinti ant vertės turto, therefor, jei įvertinimas įeis žemiau negu, ką jūsų pirkėjas siūlo, tai tikėtina paskandins jūsų reikalą, jei jūs nenuleisite kainos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ką Būsto savininkų Reikalingumą Finansavimas iš naujo Žinoti

Jei jūs iš naujo finansuojate savo paskolą ir pasirūpinate prieiga dalis teisingumo namuose, įvertinta vertė yra labai svarbi. Paskolos skolintojai turės maksimalią paskolą, kad vertintų santykį, į kurį jie pakils taip didesnį skirtumas tarp to, ką jūs įsiskolinate ant savo einamosios paskolos ir kas namai yra įvertinti aišku geresnio. Geresnės paskolos turėjimas, kad vertintų santykį taip pat padarys žemiausių įkeitimo rašto procentinių atlygių gavimą galimą. Skolintojai padeda daug šio santykio pabrėžimo, tokiu būdu aukšta įvertinimo vertė yra labai svarbi.

Galutinis rezultatas

Naminis įvertinimas yra labai standartinis procesas šiomis dienomis bet kokiame nekilnojamojo turto sandoryje, apimančiame paskolos paskolą, tai turi būti paimama rimta, jūs turite žinoti, kaip įvertinimas dirba ir ant ko vertė bazuojasi, jei jūs jaučiate, kad jūsų namai yra įvertinti nepakankamas, jūs galite kalbėti su vertintoju ir padaryti savo atvejį ar gauti antrą nuomonę.

Rašyti komentarą