Žvalgymas atgal 2011.

parašė , 2012-03-19 13:48

ikas. Nenumatyme, tai aišku, tą 2011 buvo aiškiai sumaišytas išreiškiant nekilnojamojo turto rinkomis aplink naciją.

Freddie Mac – vyriausybė rėmė skolinantį milžiną – numatė, kad skolintojai parašys 1,8$ trilijoną vidaus paskoloje pernai. Grupė peržiūrėjo tą apytikrį pirmas kreditas nemokamai apskaičiavimą žemyn į 1$ trilijoną partway per metus, ir skolintojai galų gale parašė 1,3$ trilijoną vidaus paskoloje 2011.

Tai sumažėja 23.53 procentais nuo 1,7$ trilijono 2010 ir mažiau kaip 60.61 procentas nuo 3,3$ trilijono, kai nekilnojamojo turto rinkos pasiekė aukščiausią tašką 2005. Be to, geresnis negu laukti rezultatai buvo tiesiogiai susijęs su finansavimu iš naujo.
Gruodžio galas pažymėjo devintą nuoseklią elektriniai zidiniai savaitę kurią vidutinė palūkanų norma ant 30 metų paskolos buvo žemiau 4 procentų, ir būsto savininkai atsakė rūšyje. Nacionalinė Paskolos Bankininkų Asociacija praneša, kad keturi penkiose paskolos paraiškose gruodį buvo tam, kad iš naujo finansuotų, tuo metu, kai Freddie Mac praneša, kad du trečdaliai paraiškų, kurias ji gavo pernai buvo pirkimui.

2011 rezultatai turi daug prasmės, kai kiekvienas mano, kad ekonomika yra vis dar atgavime. Nedarbo rodikliai lieka įmonę, tokiu būdu laikydamiesi daugiau, negu keli potencialūs pirkėjai iš rinkos – žmonės, ieškantys darbo ar sujaudintas dėl jų darbo vietų laikymo tipiškai, neskuba į pirkimo namus. Probleminiais ekonominiais laikais, tai taip pat turi prasmę, kurią būsto savininkai tikisi iš naujo finansuoti ir pasinaudoti istoriškai žemomis palūkanų normomis.

Kokia nauda žinios visa tame? Turėkite galvoje, kad įkeitimo rašto procentiniai atlygiai pasiekė aukščiausią tašką 1981 ir 1982 apie 16 procentų, bet vartotojai neturi tos problemos ir neturės iš tikrųjų jaudintis dėl augančių palūkanų normų kurį laiką. Freddie Mac ekonomistai numato, kad palūkanų normos liks žemos, vidutiniškai prilygdamos 4.5 procentams artėjant 2012 pabaigai ir smogdamos studentu atstovybe 5.4 procentų kitais metais.

Žinoma, žemos palūkanų normos nereiškia daug, jei vartotojų pasitikėjimas yra žemas. Niujorke esantis Konferencijos Valdyba pranešė, kad jos Vartotojų pasitikėjimo Indeksas pakilo į 64.5 procentus, viršuje nuo 55.2 lapkritį. Proporcija vartotojų, laukiančių verslo sąlygų, kad pagerins padidintas į 16.7 procentų gruodį nuo 13.7 procentų praėjusį mėnesį, tuo metu, kai laukiančius daugiau darbo vietų, mėnesius priekyje padidintų į 13.3 procentų nuo 12.4 procentų.

Jei vartotojų pasitikėjimas tikrai tęsia gerėti ir bedarbystės mažėjimas, protinga laukti kitų ekonomikos sektorių turėti naudos. Vartotojų pasitikėjimas, galų gale, yra pagrindinis indikatorius to, ar žmonės nupirks viską nuo namų į automobilius į faktiškai kažką kita, galų gale.

Duomenys rodo mums, kad ekonominės sąlygos apskritai – ir nekilnojamojo turto rinka ypač – yra vis dar atgavime. Freddie Mac laukia kažkokios naudos 2012 ir numato, kad naminės kainos vis dar smuks per metus.

Vartotojams padėtyje, kad nupirktų namus, jie sugebės pasinaudoti žemomis palūkanų normomis ir krintančiomis kainomis. Tie būsto savininkai, pasirūpinantys žemiau jų mėnesiniais paskolos užmokesčiais, gali pasinaudoti žemais kursais.

Sumoje, 2011 buvo metai kuriuos nekilnojamojo turto rinkos tęsė pasveikti. Kaip ilgai tas atgavimas paims yra kažkieno spėjimas, bet bent jau daiktams galėtų vadovauti teisinga kryptimi šiais metais.

Naminiai Saldūs namai yra parašyti Ethan C. Nobles ir yra nusiųsti kas savaitę į publikacijas visur Natūralioje valstybėje Arkanzaso Paskolos Bankininkų Asociacijos vardu.

Rašyti komentarą