Vyriausybės finansavimo prieinamiems gyvenamiesiems namams nupirkimas gavus paskolą.

parašė , 2012-03-25 11:25

ikas. Per šalį, yra tūkstančiai supirkėjų ir išsivystymo korporacijų, dirbančių, kad padidintų prieinamų gyvenamųjų namų tinkamumą. Namai socialiai remtiniems žmonėms kainuoja pinigus, žinoma, ir supirkėjai dažnai pasisuka į vyriausybės programą finansavimui. Kai naudotas efektyviai, vyriausybinis finansavimas dažnai padangos pigiau drąsina investiciją nuo privatusio sektoriaus. Kai tai strategijai sekasi, santykis privatūs į vyriausybinę investiciją gali būti taip aukštas kaip 5-ar 6 1. Viena organizacija, Vietinė Iniciatyvų Palaikymo Korporacija (LISC), tiria kūrybiškus būdus pagerinti tą santykį.
Vietinė Iniciatyvų Palaikymo Korporacija (LISC) buvo įsteigta 1980 su ketinimu hostingas padėti Bendruomenės Išsivystymo Korporacijoms (CDCs), kelia pinigus prieinamiems gyvenamiesiems namams ir susietiems projektams. Po jo pirmų 18 operacijos mėnesių, LISC padėjo daugiau kaip 130 bendruomenių 28 valstybėse daryti pagerinimus į apgyvendinimą, infrastruktūrą, ir ekonomikos plėtrą. Per tuos metus LISC panaudojo $11 milijardų vyriausybės finansavime, kad išpirktų iš viso $33 milijardus investiciniuose doleriuose – visi nutaikyti į atsinaujinančių bendruomenių statybą, kur visų pajamų žmonės gali leisti sau apgyvendinimą, prieigos išsimokslinimą ir randa darbą.

Neseniai, LISC gavo $5 milijonų dotaciją iš JAV Finansų ministerijos Kapitalo Magneto Fondo ir panaudojo jį, kad pradėtų Neighborhood Revitalization Loan Fondą. Dotacijos pinigai bus sukombinuoti su finansavimu nuo Morgan Stanley, kad padėtų pradėti ir palaikymo projektai, kurie gauna Būsto automobiliu supirkimas mažai pajamų gaunantiems Mokesčio kreditą (LIHTC). Finansavimas gali būti panaudotas žemės įsigijimui, statybos kaštams ir planavimui prieš išsivystymą, be 8 Skyriaus garantijos.

Šiuo metu, LISC planuoja paskirstyti finansavimą tarp 30 programų visur Jungtinėse Valstijose, kurios palaiko ir miesto, ir kaimišką išsivystymą. Kapitalo Magneto Fondas buvo sukurtas per Apgyvendinimo ir Ekonominio pagyvėjimo įstatymą 2008 kaip Bendruomenės Išsivystymo Finansų įstaigų Fondo dalis (CDFI Fondas), ir yra valdytas Finansų ministerijos.

Iš viso $80 milijonų buvo apdovanoti praėjusį rudenį LISC ir panašioms organizacijoms. Gynėjai mano, kad Kapitalo Magneto Fondas yra puikus pavyzdys kelių, kuriuose federalinio finansavimo mažas kiekis gali būti panaudotas, kad išpirktų dosnius kiekius privataus finansavimo prieinamų gyvenamųjų namų projektams.

Kadangi Kongresas tęsia ieškoti būdų sumažinti išlaidas ir sumažinti nacionalinę stoką, organizacijos kaip LISC turės tęsti tyrinėti ir skatinti metodus tam, kad paskirtų privačios investicijos dolerius būsto mažai pajamų gaunantiems įvykiams. Nors federalinis finansavimas gali būti sumažintas šitiems projektų tipams, prieinami gyvenamieji namai yra būtini dabar daugiau negu kada nors, kadangi šeimos susiduria su finansinėmis krizėmis, kurios padeda rinkos kurso namus neprieinamas.

2 atsakymų į “Vyriausybės finansavimo prieinamiems gyvenamiesiems namams nupirkimas gavus paskolą.”

  1. I am surprised at just how much this article reflects my personal ideas. This specific isn’t only well-written and interesting information, it’s insightful and also innovative. You really must have done your homework.

  2. You have compiled a really informative post having top-quality content as well as very well organized points. I actually agree with you on a lot of your opinions plus you’ve got me pondering.

Rašyti komentarą