Vankuveris namo į daugumą brangių namų, miesto ateitį

parašė , 2014-03-24 23:16

Britų Kolumbija yra pilna gražių namų ir žavių vietų, bet Vankuveris ima pyragą kai prieita prie brangiausių namų. Naujai nukaltas žemėlapis, publikuotas Miesto Ateities, rodo, kad didžiausi ir brangiausi rūmai visoje Kanadoje yra surasti Vankuverio rajone. Vankuveris yra žinomas gyventojais, kurie gyvena ten ir jų brangus skonis. Butai eina milijonams dolerių šiame mieste, ir kiekvienas pragyvenimo aspektas čia pastumia net turtingiausio asmens biudžetą. Miesto centras buvo karšta lova turtingų sulaikytų namų ir puošė kooperatinius butus, bet miesto priemiestyje jūs pradedate pamatyti, kad šitie geriausios kokybės šiuolaikiniai kompleksai nėra suvaržyti iki miesto ribų.
Pavyzdžiui, Vakarų Vankuveris turi didžiausią koncentraciją brangios namų sekundės tiktai į Vankuverį pagal Miesto Ateities žemėlapį. Studijavimas tiktai apėmė namus, kurie yra verti $7 milijonų dolerių ar daugiau tokiu būdu jie yra ganėtinai brangūs namai, mes aptariame. Jiems taip pat gyvena ypatybėse, ir ne tik nekilnojamasis turtas silpnina. Asmenys, kurie valdo namus kuria daugiau kaip $18 milijonų per kiekvieną mokesčio sezoną, darydami vyriausybę, truputėlį turtingesnę.

Pagal Ateitį, Vankuveris ir Vakarų Vankuveris yra vieninteliai miestai, kad turėtų namus, vertus daugiau kaip $20 milijonų, kuris yra esminis, kad pasakytų mažiausiai. Tuo metu, kai didžioji dalis Kanados ėmė smūgį nekilnojamojo turto rinkoje, Vankuverio namų kaina tiktai tęsia pakilti. Tai tariamai apsaugota į problemas, supančias ir nekilnojamąjį turtą ir ekonominius pavojus. Asmenys, kurie perka ir stato šituos masinius rūmus turi pajamas, kad tęstų užauginti Vankuverio rajoną, ir jų pinigai daro tik tai.

Informacija, atvykstanti iš Miesto brangiausių namų Ateities žemėlapio, yra reikšminga dėl daugelio priežasčių. Pirma, tai rodo sveiką vietinę ekonomiką ir reikalavimą teisingumą ir aplink Didesnį Vankuverio rajoną, ir sekundė, tai sužymi miesto ateitį. Jei naminės kainos yra aukštos, kuris daro investavimą į šitas ypatybes lengvesnį praryti būsimiems investitoriams, ir tai savo ruožtu drąsina naują vystymąsi visur mieste. Kai milijonieriai plūsta į vietą, taip daro vidutinę liaudį. Viduriniai darbo užmokesčio apmokami darbuotojai eina, kur darbo vietos yra, ir milijonieriai yra linkę atnešti darbo vietas su jais investicijos formoje.

Trumpas, šis naujas brangiausių namų žemėlapių sudarymas įrodo, kad Vankuverio rajonas yra vis dar stiprus laikymas nekilnojamajame turte visai Kanados šaliai.

Rašyti komentarą