Poveikis kilimo turto sandorių ant Dubajaus nekilnojamojo turto.

parašė , 2012-04-23 11:44

ikas. Artėjant 2011 pabaigai, visaapimanti zidiniai Dubajaus nekilnojamojo turto situacija nebuvo tokia, kad drąsinimas, bet vis dar yra kažkas investitoriams, kad puoselėtų apie. Emyrato Žemės Skyrius pranešė, kad visi sandoriai Dubajaus ypatybėse pakilo 20 procentų 2011 palyginti su tuo 2010. Tai atrodo kaip ekonominis girgždesys, kurie smogia sričiai 2008, galėtų tik žagsėti jos kelias mirtinai. Nors politika, išrasta Dubajaus Vyriausybės, duoda palankius rezultatus, bet ekspertai vis dar sumaišė nuomonę dėl lauktos Dubajaus nekilnojamojo turto sąlygos. Keli sako, kad 2012 metai atneš geras žinias sektoriui tuo metu, kai kiti tvirtina, kad atgavimas negali būti lauktas prieš 2016.
Su aušra 2012, domenu gaudymas kai kurie ekspertai pradėjo laukti, kad atgavimas nekilnojamajame turte Dubajuje turi netrukus būti paliudytas. Tai yra daugiausia dėl fakto, kad sandoriai nuėjo 20 procentų viršuje 2011. Vietiniai ir tarptautiniai investitoriai, sudominti Dubajaus turto sektoriumi, gali būti sudominti investavimu daugiau prie pastebėti šituos skaičius. Pagal pareigūnus, sandoriai, padaryti Dubajaus turto sektoriuje per 2011, buvo vertinti aplink AED 143 milijardai. Visi finansiniai pranešimai parodė teigiamą indeksą, bet progresas yra vis dar lėtas, kuris pagal kai kuriuos ekspertus yra pastovus ženklas.

Tuo metu, kai kiti ekspertai tiki, atgavimo procesas prasidėjo, kadangi lėtas lašėjo, apribotas iki saujelės rajonų, ir nesklinda į kitas miesto dalis. Vystymasis yra pamatytas keliuose prašmatniuose rajonuose, kurie niekada nepatyrė jokio rimto lašo kainose, tuo metu, kai kiti nukentėjo didžiulis, pralaimi dėl perteklinio reklama internete apsirūpinimo. Keli projektai buvo visiškai palikti, ir daugelis buvo sustabdyti nedeklaruotą laiką. Šitas ekspertų klausimas, kuris su tokia statistika, kaip gali kiekvienas priimti tą 2011 liko pakankamas nekilnojamajam turtui Dubajuje. Pagal juos, atgavimą laikys teigiamu, jei pastovus ir vienodas visų valstybės rajonų pagerinimas.

Didelė ekspertų dauguma tikisi, kad vystymasis netrukus taps pastebimas ir didins skaičių sandorių Dubajaus ypatybėse. Jie mano, kad kiekis, kokybė ir turto sandorių procedūros atspindi atgavimą ir vystymąsi nekilnojamojo turto sektoriaus Dubajuje. Šio atgavimo kreditas tiesiogiai eina pas Dubajaus Vyriausybę, kadangi tai dėjo daug pastangų, kad stabilizuotų Dubajaus nekilnojamojo turto rinką ir sukūrimą ypatybių, patrauklių investitoriams. Šis vystymasis nebuvo tik apribotas iki ypatybių pardavimų, bet nuomojamos Dubajaus ypatybės, taip pat stebima, kad namai Dubajaus ir Dubajaus butuose yra daugiau reikalavimo palyginti su tuo praėjusius metus.

Pagal Dubajaus Žemės skyriaus pareigūnus, skaičiai nurodo į stabilų nekilnojamojo turto Dubajaus sektorių, kadangi laukiama, kad šis vystymasis prives prie tvirto atgavimo artimoje ateityje. Nepaisant šio vystymosi, kai kurie ekspertai mano, kad turto kainos tęs nukristi ir minkštėjantis daugiau kaip kitus penkerius metus todėl, kad daugiau apgyvendinimo vienetų bus pridėti prie aprūpinimo linijos, ir ekonominis girgždesys tęs mesti savo šešėlį virš nekilnojamojo turto sektoriaus.

Rašyti komentarą