Patarimai tam, kad nupirktų nekilnojamąjį turtą su egzistuojančiais nuomininkais.

parašė , 2012-05-25 20:44

Jūs norite žinoti kai kuriuos naudingus patarimus tam, kad nupirktumėte nekilnojamąjį turtą su egzistuojančiais nuomininkais? Didelių komercinių ypatybių pirkimo pagrindas yra, kad jie turi būti išnomuoti, kad skolintojas turėtų serveriai.lt finansuoti turtą. Net nepaisant to, kad dauguma pasitenkinančios ypatybės pirkti nuomotus nuompinigius yra, kad tai aprūpina neatidėliotiną pinigų cirkuliaciją pirkėjui, kartais tai gali būti sudėtinga, kad nupirktų nuomojamas ypatybes su nuomininkais. Vis dėlto, yra reikšmingesnių detalių, kad įvertintų apie kiekvieną pretendentą ypač, jei jūs turite šešis vienetus ar net mažiau. Taip, kas yra kai kurie iš svarbiausių patarimų tam, kad nupirktų nekilnojamąjį turtą su egzistuojančiais nuomininkais?
Pirma, jūs turite įvertinti vertę nuomininko, iš esmės trukmė, kuria jie buvo jų vienete taip pat kaip kaip reguliarus jų nuompinigiai pavėlavo.

Antra, gali pasirodyti, skubus kreditas nuomininkai, kurie nemoka jų nuompinigių yra didelė problema savininkams nuo teismo veiksmų, ir įstatymai visiškai perpritarė nuomininkui be dėmesio į savininko teises. Todėl, dauguma savininkų gali iškęsti prarastas pajamas iš nuompinigių, teisėtos pagalbos kainos ir teismo kankynės.

Trečia, naujas savininkas turės pagerbti išperkamąsias nuomas, paprastai vadintas kaip mielojo reikalai. Šitos išperkamosios nuomos gali būti žemesnės negu normos rinkos ir ilgesniems laikotarpiams. Šiuo atveju pinigų cirkuliacija, kuri yra laukta pirkėjo nuo normalaus nuompinigių padidėjimo nėra daugiau garantuota. Kitas daiktas yra, kad jūs neturite manyti, kad nuompinigių 8 HUD-skyriaus kiekis bus tas pats visada. Keliuose rajonuose, šitie kiekiai buvo sumažinti, daugiau šeimos narių leido pasilikti mažiau kambarių, ir skaičius kvitų nuomininkų užmokesčiams yra mažinami. Bet kokiems vienetams, kad jūs galite svarstyti pirkimą, jūs galite priimti ant dabartinių paskolos rinkos nuompinigių, kad gautumėte didėjimą naudoje tuo atveju, jei jūs gaunate 8 skyriaus nuomininkus.

Skolintojas, kuris pašalino visada iškeldins nuomininkus tuo atveju, jei turtas atvyksta iš teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Tačiau, tuo atveju, jei yra nuomininkų, ar turto įsigijimo procesas yra prie trumpo pardavinėjimo, neseno federalinio, ir net kai kuriems valstybiniams įstatymams reikia devyniasdešimt pranešimų iškeldinimo šitiems nuomininkams. Tai duoda suprasti, kad jų nuompinigiai nebus turbūt užmokėti naujam nuomininkui laiko 90 dienų ar daugiau.

Nuomojamas turtas visada parduos pagrįstas nuomojamomis pajamomis. Todėl tai neišmintinga, kad nupirktų nuompinigių padidėjimo laukimą. Jei jūs norite nupirkti panašų turtą vienos mylios spindulyje, jūs galite tikrinti nuompinigius, tyrinėdamas nuo nuomininkų kitose ypatybėse, bet ne jų savininkų. Mėnesinis 200$ skirtumas yra nuomojamos pajamos, kurios gali sugebėti sumažinti grynąjį pelną pirkėjo ant dvigubo 4800$ kasmet taip pat kaip ant šešių sudėtingų 14.400$ grynojo pelno kasmet.

Tokiu būdu tai labai patrauklu, kad nupirktų nuomojamą turtą minus nuomininkai dėl galimybės remonto nuolaidos, ir naujo savininko gebėjimo pasirinkti nuomininkus. Pagrindinė priežastis, kodėl potencialūs pirkėjai teiktų pirmenybę išnomuotiems vienetams yra tokia, kad jie mano, kad jie neturi partijų, kad jaudintųsi dėl. Jei jūs turėsite nupirkti išnomuotus vienetus, anksčiau minėti patarimai bus naudingi svarstyti.

Aš tikiuosi, kad jūs suradote šį straipsnį, naudingą pagelbėjime jums kryptimi, kurią jūs svarstote su Nekilnojamojo turto investicija. Kaip visada, žinios yra valdžia, ir mano tikslas yra empowerment.

Rašyti komentarą