Paslėptas westerville natūralus grožis!

parašė , 2016-03-21 14:18

Westerville yra žinomas dėl jo didelio natūralaus grožio. Gali būti pamatoma visur miesto ribų viduje, ar tai yra ant bulvarų, didelių gamtos takų, ar gražių parkų, kurie bus surasti čia. Kas įdomu apie Westerville yra, kad jo įsipareigojimas gamtai yra ir atverstas ir taip pat labai subtilus. Yra kai kurios nuostabios vietos kaip Aukštumų Parkas, ir čia ir yra vietų, užslėptų Westerville kaimynystėje. Vienas iš jų yra Boyer Gamtos Draustinis. Tai yra mini wetland, kuris yra gerai esantis 452 Rytiniame Parke Šv.

Lengva nepastebėti Boyer dėl savo dydžio. Tai yra gamtos draustinis, kuris turi tiktai 11.43 akrų į tai. Tai buvo nupirkta per metus Westerville miesto. Buvo laikas, kai Boyer nebuvo prieinamas visuomenei, bet tai yra dabar, ir žmonės yra laukiami, kad paimtų pasivaikščiojimą
Centralizuotai esantis draustinyje yra 1 akro baseinas. Tiksliau sakant, tai yra ledyninis virdulys; likutis Ledynmečio, kuris buvo paliktas kaip ledynai atsitraukė į šiaurę. Baseinas yra seklus, su mažiau kaip 3 pėdų gyliu. Žuvys plaukia vandenyje, bet ne labai daug. Priežastis tiesiog yra baseinas, nėra gana gilus, kad pritaikytų daugumą. Kas gali būti surandama baseine bet kokią duotą dieną, yra laukinių medienos ančių banda. Jie lekia iš vandeninės lapijos, ir gali būti stebėti nuo suolų ir plūduriuojančiųjų dokų palei baseino perimetrą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Gamtos kelio sienos vanduo ir tai yra didelė vieta tik, kad vaikščiotų ir turėtų natūralų rajono grožį. Tai nėra išgrįstas šaligatvis bet kuriuo būdu. Tai taip pat nėra suprojektuojama ar nevisiškai plokščia, bet turi kilpas ir pakėlimą čia ir ten kadangi asmuo daro jo ar jos kelią aplink baseiną. Iš tikrųjų, apie kelią gali galvoti kaip labai geras risnojimo takas kažkam norinčiam pasiruošti bet kuriam iš Westerville 5 kb ar 10 kb lenktynių per metus.

Kas unikalu apie natūralų draustinį yra tai, aprūpina paslaugą bendruomenei. Kaip wetland, Boyer gali laikyti dirbančiu natūraliu filtru. Augmenija, auganti šiame gamtos draustinyje, padeda nunešti augalo maistingas medžiagas, kurios gali padrąsinti vystymąsi jūros augmenijos vandenyje. Asmuo gali taip pat galvoti apie Boyer kaip apie vieną iš gamtos kempinių. Papildomas vanduo, kuris kyla iš liūties ar patvinimo yra sugertas wetlands. Boyer taip pat tarnauja kaip namai daug rūšių vabzdžių ir gyvūnų, kurie yra gimtieji į rajoną. Gamtos draustinis yra apsuptas tvoros, ir tai padeda neleisti gyvūnų, kurie kitaip medžiotų mažesnes būtybes, kurios yra viduje.

Nors yra tvora, Boyer nėra visiškai apsaugotas nuo nekviestų svečių, įeinančių. Jie yra daugiau augalo tipo, ir yra grobikiškų rūšių, kurios įsišaknija tarp medžių. Laukinis sausmedis yra didžiausia problema. Šis tam tikras augalas prasideda metų pradžioje ir lieka vėlai, kurdamas didelius lopus atspalvio draustinyje. Iššūkis yra toks, kad tai užstoja saulę, ir wildflowers turi sunkumų augti. Laimei šiam gražiam wetland Westerville bendruomenė užsiima tuo, kad apsaugo nuo sausmedžio. Savanorio grupės tokios kaip Skautai ir Kalnagūbrio Klubas įėjo į draustinį ir dirbo, kad nuneštų šį grobikišką augalą. Tai yra ne visada, lengviausias darbas, bet šitie savanoriai pamatė į tai, kad Boyer natūralus draustinis nėra užtvindytas su sausmedžio lopais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Savanorio pastangos taip pat tęsia sulaikyti Boyer natūralų draustinį tikrą rubiną miške Westerville žmonėms. Tai yra rajonas, kuris yra tik reikiamas numeris po darbo pasivaikščiojimo, ar galbūt net trumpo pasivaikščiojimo su šeima per gamtą. Boyer duoda kiekvienam lankytojui galimybę pažiūrėti į gamtą, kuri nėra suplanuota tvirtose grotelėse, bet švelniai išsidriekia palei vandens masės bankus. Tai apsirūpina truputėlį taikos ir ramybės priemiesčių širdyje. Tai yra neabejotinai regimasis vertas dėmesio malonumas.

Rašyti komentarą