Paskola, kad vertintų santykį (lvr)

parašė , 2015-05-21 21:04

Vertindami paskolos paskolos paraiškas bet kuriam iš kitų ypatybių, pasiūlytų kaip saugumas paskolos gavėjų, skolintojų/kreditų tiekėjai padarys skaičiavimą, kad nustatytų tai, kas, kaip žinoma kaip Paskola, Vertina Santykį (LVR), ir LVR yra išreikštas kaip Procentinis dydis.

> > Savininkas užėmė namus

> > Investicinės turto gyvenamosios vietos

> > Komercinės ypatybės

> > Kaimiškos ypatybės

Kas Paskola turi Vertinti Santykį (LVR)?

Paskola, kad Vertintų Santykį (LVR) yra finansinė trukmė, panaudota skolintojų/kreditų tiekėjų, kuris sako jiems:
> > Kiek iš saugumo turto yra finansuojamas, ir

> > Kiek teisingumo jūs turite saugumo turte

Kaip tai apskaičiuojama?

Paskola, kad Vertintų Santykį yra apskaičiuota kaip:

Paskola, kad Vertintų Santykį = Paskolos Kiekio/Saugumo vertė turto X 100

Pavyzdžiui – Jūs turite pasiskolinti 90.000$, kad nupirktumėte turtą, vertintą 120.000$. LVR santykis duoda apytiksliai 75 % vertę. Likę 25 % atstovauja jūsų teisingumui saugumo turte. Kuo aukščiau LVR, tuo pavojingesnis paskola yra skolintojo/kredito tiekėjui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš galiu apskaičiuoti tai savarankiškai?

Taip, jūs galite. Kad apskaičiuotumėte jūsų Paskolą, kad Vertintumėte Santykį už saugumo turtą, jūs svarstote pirkimą ar finansavimą iš naujo, tiesiog lankote bet kokią žiniatinklio svetainę, kuri aprūpina LVR Kalkuliatorius. Jūs galite tada prisipildyti detalėse, kad pamatytumėte tai, kuo Paskola Vertinti Santykio procentinį dydį yra saugumo turtui, kurį jūs perkate ar iš naujo finansuojate.

Kodėl mano Paskola turi Vertinti Santykį Svarbus (LVR)?

Paskola, kad Vertintų Santykį yra vienas iš pagrindinių faktorių, kuriuos skolintojų/kreditų tiekėjai svarstys, kai jūs pabandysite ruoštis paskolos paskolai. Jie įvertins jūsų LVR pagal jų po nurodymų:

> > žemesnis LVR vertins jus žemesnėms paskolos palūkanų normoms

> > aukštesnis LVR vertins jus aukštesnėms paskolos palūkanų normoms

> > Su žemesniu LVR, bus manoma, kad jūs būsite mažiau pavojingas todėl, kad jūs turite daugiau teisingumo savo saugumo turte

> > Su žemesniu LVR, jus laikys mažiau tikėtinu neįvykdyti įsipareigojimų

> > žemesnis LVR (pavyzdžiui 75 %) gali išgelbėti jus tūkstančiai dolerių Skolintojų Paskolos Draudime (LMI) premijos

> > Jei jūs turite aukštą LVR, skolintojų/kreditų tiekėjai gali reikalingas, kad jūs nupirktumėte Skolintojų Paskolos Draudimą (LMI), kad apsaugotų jų investiciją nuo bet kokio jūsų finansinių įsipareigojimų nevykdymo. Tuo būdu, didindamas jūsų paskolos paskolos kainas.

> > Jei jūsų kredito istorija yra gera, kai kurie skolintojų/kreditų tiekėjai gali leisti jums pasiskolinti iki 100 % saugumo turto vertės. Antra, jei jūs neturite geros kredito istorijos, galbūt neturi reikšmės, koks jūsų LVR yra.

Kaip yra mano nustatyto Saugumo Turto Vertė?

Daugumos skolintojų/kreditų tiekėjų imsis įvertinimo ant turto, pasiūlyto kaip saugumas. Jie prašys įvertinimą būti įvykdytas jų vardu specialistų grupės vertintojo. Jei Apskaičiuota Rinkos vertė (EMV) saugumo turto, pasiūlyto, yra žemesnė ar negu pirkimo kaina ar negu paskolos kiekis, iš naujo finansuotas, skolintojo/kredito tiekėjas gali reikalingas:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Jūs, kad aprūpintų papildomą saugumą

> > sumažėjimas paskolos kiekio, ar

> > Jūs, kad nupirktų Skolintojų Paskolos Draudimą (LMI)

Jei jūs esate užvaldytas apie LVR jūsų paskolos ar norite gauti geriausią LVR, geriau paimti finansų brokerio pagalbą. Jis ar ji padės jums taupyti ant Skolintojo Paskolos Draudimo (LMI). Jei jūs išrinksite profesionaliai kompetentingą finansų brokerį, jis ar ji sugebės tiksliai pasakyti jums apie LVR jūsų kelių investicinių ypatybių, laikytų daugiau kaip vienu skolintojo/kredito tiekėju. Finansų brokeris taip pat pertvarkys jūsų investicinius turto finansus su vienu skolintoju, kad išvengtų bet kokios painiavos.

Rašyti komentarą