Pašalpa turėti profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą nekilnojamojo turto atstovams

parašė , 2014-11-24 19:33

Nekilnojamojo turto pasaulis yra labai nenuspėjamas. Ir taip, iš tikrųjų geriau žinoti kai kuriuos būdus apsaugoti nekilnojamojo turto atstovus. Vienas puikus būdas padaryti taip investuotų kapitalą į profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimą.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimas nekilnojamojo turto atstovams saugo jus, atstovą, nuo bet kokios civilinės atsakomybės reikalavimams, padarytiems trečiosios šalies, dėl elgesio ar verslo veiksmų. Šis veiksmas galbūt padarė žalą ar praradimą. Kai kurios bylos gali apimti sutarties sąlygų nesilaikymą, pažeidimą statutinių sąlygų įstatymuose, ir tvirtinimuose iškraipymo, tarp kitų šeimininko.
Profesinės civilinės atsakomybės draudimas yra gera investicija ne vien dėl to, kad tai šiuo metu privaloma, kame vyriausybė dabar reikalingas, kad licencijos turėtojai, vertinti po Turtu, Akcija, ir Verslo Atstovų 2002 įstatymu palaikytų $1 milijono draudimą nuo nuostolių, su daug komplekto politikos įtraukimo.

– Tai yra gera investicija todėl, kad tai yra taip pat kritiška priemonė finansinei apsaugai kai priešintas su reikalavimais, kurie teigia tam tikrus iškraipymus ar blogą valdymą. Atveju tokių potencialiai pragaištingų bylų, nekilnojamojo turto atstovo draudimo polisas, kurį jūs pasirinkote turi leisti jums apsaugoti jūsų vertingus dalykus, ir, žinoma, jūsų verslą. Vertingo dalyko apsauga yra ypač svarbi, kai jūs valdote paleidimą.

– Ši draudimo rūšis gali taip pat apsaugoti jus, po to, kai jūs atsistatydinote ar uždarėte savo nekilnojamojo turto kompaniją. Tai prisitaiko prie politikos, kuri atvyksta su pabėgtu nušvietimu žiniasklaidoje. Pabėgtas nušvietimas žiniasklaidoje rūpinasi reikalavimais, padarytais už metų po to, kai jūsų kompanija liovėsi veikti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

– Su nušvietimu žiniasklaidoje kaip tai, jūs galite tikrai nueiti apie savo gyvenimą po baigiamosios parduotuvės ir vis dar sugebėti pasiekti visą dvasios ramybę net su grėsme bylos paslaugoms, kurias jūs suteikėte prieš metus prieš tai. Bet teisingas draudimas, nekilnojamojo turto atstovai kaip jūs turi žinoti, tik neketina aprūpinti finansinis ir vertingo dalyko apsauga. Tai gali taip pat padrąsinti potencialius klientus gauti jūsų paslaugas.

Galų gale, viena iš priežasčių, kodėl privalomo profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimo lobistai siekė pritarti politikai pagerino vartotojų pasitikėjimą pramone. Profesinės civilinės atsakomybės draudimo draudimas padės klientų jausmui, saugiam dėl patikėjimo jų turto sandorių su nekilnojamojo turto atstovais, kurie yra paruošti atkreipti dėmesį, kad ir kas svarstomos problemos gali iškilti iš savo paslaugų. Tokiu būdu šis draudimo tipas galėjo taip pat padėti jums traukti daugiau klientų, kas reiškia, kad jūsų karjera kaip nekilnojamojo turto atstovas turi didelį potencialą, kad pasidarytų stabilesnė. Kad žinotumėte daugiau, spragtelėkite čia.

Rašyti komentarą