Nekilnojamojo turto spragtelėjimas yra vis dar gera investicija?.

parašė , 2012-06-20 23:30

Naudojant nekilnojamąjį turtą, kadangi finansinę investiciją laikė išmintingu pasirinkimu per amžius. Per bumą, kiekvienas turi galimybę nupirkti turtą ir paskui parduoti ją per metus didelei naudai. Net didesnės sumos gali būti padarytos, kai investitorius nusprendžia "spragtelėti" namą, siųsdamas naminio padidėjimo turto vertę.

Namų spragtelėjimas taip pat buvo aplink per amžius, bet įgijo, populiarumas pastaraisiais metais dėl tikrovės įvairovės rodo, apimdamas Bravo, "Spragtelintį Lauke."

Spragtelėti namą turi nupirkti tam tikrą dalį nekilnojamojo turto labai žema kaina, suremontuoti jį, kad pakeltų vertę daug ir paskui parduotų jį, kad gautų naudą. Tipiška vertė raisers apima prisidedančius miegamuosius ar vonias, pridėdama kitą istoriją ir keisdama senas, serveriai pasenusias virtuvės ir vonios įrangas
Namų spragtelėjimas gali būti ypač naudingas žmonėms, kurie ar sugeba įvykdyti jų savą statybos darbo jėgą ar pažinti artimą draugą, kuris padarys tai pigiai. Samdydamas rangovus, kad išeitų ir padarytų visas darbas žymiai sumažins jūsų grynas pajamas todėl, kad jūsų kainos bus daug aukštesnės.

Bet su nepaneigiamu lašu nekilnojamojo turto rinkoje per keletą pastarųjų metų, tai yra vis dar garsinė investicija? megztiniai vyrams

Kai kuriuose būduose, žemyn rinka aprūpino turtą galimybės pasirūpinantiems sprigto namais. Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimų bendrumas šiomis dienomis leidžia namo medžiotojus išrinkti meistro-uppers, paprastai nepaprastai žema rinkos kaina. Daug pašalintų namų kyla aukcionui bankų, kurie iš naujo turėjo juos, kartais neįtikėtinai žemomis kainomis. Kitas pasirinkimas tam, kad nupirktų namą už labai žemą kainą nupirktų "viršutinį meistru", namas, kuris yra pigus todėl, kad tai yra darbo lo reikalingume anksčiau, negu tai galės laikyti tinkamu gyventi ar pageidaujamu.

Kad nupirktų gražų, anksčiau pašalintas namas yra tipiškai geresnis pasirinkimas todėl, kad bus daug mažiau finansai būtino remonto, ir jūs galite susitelkti ties tuo pridėti ypatybes, kad padarytumėte namą geriau greičiau, negu tik daryti tai padoru.

Su pirkimu ir remontu iš kelio, dabar atvyksta sudėtinga dalis: to pardavimas. Kaip išdėstytas anksčiau, namų vertė gali padidinti skubiai, kai rinka yra sparčiai auganti. Kai rinka atvėsina, priešingybė vyksta. Tai reiškia, kad žmonės liaujasi laikyti nekilnojamąjį turtą garsine investicija, kuria tai vieną kartą buvo. Su rinka būdama taip nepatikimas, žmonės nežino, ar jų pirkimas padidės daug vertėje.

Dėl to, pradinė kaina namui turi būti žymiai žemesnė negu, ko jūs trokštate. Net jei jūs būsite gana laimingas parduoti namą tokioje žemo reikalavimo rinkoje, jūs nesugebėsite parduoti tai už tai, tiek daug, kiek jūs turėtumėte 2002.

Svarbiausias faktorius, kad ieškotų šiame scenarijuje yra kompetentingas, patyręs nekilnojamojo turto atstovas su įrašu tam, kad parduotų turtą skubiai ir gerai naudai.

Rašyti komentarą