Nekilnojamasis turtas Ispanijoje – naudingi faktai ir informacija.

parašė , 2012-06-13 11:07

Keliautojams, investitoriams, ar asmenims, galvojantiems apie 2-ųjų namų pirkimą, Ispanija yra vienas iš pirmų maršrutų, kuris atsiranda prote. Atsižvelgiant kaip numesti svorio į šalies sveikinimo klimatą, nėra nuostabu, kad Pietų Ispanija tapo nepaprastai populiariu taškeliu europiečiams, bandydama surasti atostogas ar išėjimą į pensiją namo saulėje. Kiti pranašumai, kad Ispanijos pasiūlymai turto investitoriams yra minimalios gyvenančios kainos, lėčiau judantis tempas gyvų, taip pat kaip dideli turistiniai maršrutai, tokie kaip Granada ir Sevilija. Visi šitie faktai apie šalį ir jos nekilnojamojo turto perspektyvas kelia laukimą stabilių nuomojamų pajamų srautų ir gerą kapitalo sugrįžimą.
Investavimas į Ispaniją – kuris ir kur?

Nekilnojamasis turtas Ispanijoje yra sudarytas iš rūšių namų, kuriuos dauguma žmonių numato, kai prieita prie pirkimo turto. Kalno vaizdas apie vieną pusę, alyvmedžio sodą ir garsą bangų ant kito yra kažkas, kurį jūs galite lengvai susitikti tarp nekilnojamojo turto pasiūlymo Ispanijai. Privilegijuotos vietos tarp turto investitorių yra Barselona, Valensija, Madridas, Granada, Andalūzija, Sevilija, Malaga ir labai daug kitų. Tačiau, bendriausia nekilnojamojo turto turto avantiūra yra aišku Pakrantės.

Golfo aikštelės ir miesto butai nėra viskas ką ši šalis turi parduodamas, dedikuoti.lt nuolaida nors. Yra rajonų tokių kaip Andalucian atokus rajonas, įlanka Biskajos įlankos, Kosta de la Luz, ir Kosta Azahar, kuris nustebins jus su jų atskirtumu ir sena šimtmečiais gyvensena. Vis dar neatrastas užsienio turistų, šitie maršrutai gali atidaryti įdomias perspektyvas unikalių turto investicijų galimybių Ispanijoje atradimo. Tiems, kas negali išsiskirti su dienos prabanga, Kosta Blanca ir Kosta Ispanijos Viduržemio jūros pakrantės del Sol sritys atstovauja kitam įdomiam pasirinkimui.

Turto Ispanijoje pirkimas

Nekilnojamojo turto Ispanijoje pirkimas yra didelė mintis rimtų pagrindų įvairovei. Ispanijos konstitucija patikina, kad jūsų turtas yra jūsų privati gyvenamoji vieta tiktai, nepriklausomai kaip numesti svorio nuo pilietybės. Be to, nekilnojamojo turto Ispanijoje pirkimas suteikia jums teisę gyvenimo nacijoje devyniasdešimt dienų kas šešis mėnesius. Papildomai, jūs galite atnaujinti savo vizą kasmet beribiam laikų kiekiui. Jūs galite surasti labai geras finansines paskolos sąlygas Ispanijoje, ir jūs sugebėsite įsigyti teisę į nuosavybę išsprendęs pradinį sandorį.

Kokį kiekį jūs turėtumėte užmokėti už nekilnojamąjį turtą Ispanijoje? Kadangi yra septyniolika sričių, kainos nukrypimas yra paprastas ir lauktas. Kainos keičiasi tarp 120.000$ kaimo namams ir mažiems butams į 431.000$ ir 645.000$ Kosta Blanca, Kosta del Sol, Majorkai, ir Ibiza. Kitas naudingas patarimas turėtų užimti daug laiko, kai tik jūs nusprendėte, kad nekilnojamasis turtas Ispanijoje yra tuo, ką jūs medžiojate. Nors tam tikras ypatybių išpardavimas akies mirksėjime, kiti užtrunka rinka per daug mėnesių, kad atvyktų, todėl, kad savininkai laukia nerealistiškų pinigų gabalų.

Rašyti komentarą