Ne atlikimas paskolos pardavimų ir securitization laukė, kad kryps į viršų ateinančiais metais.

parašė , 2012-07-10 12:12

Nuo pradžios 2009, maždaug $161 milijardai komerciniame paskola palaikytame saugume (CMBS) paskolos buvo perleistos tradicinių skolintojų į ypatingą aptarnavimą. Pagal nesenus Fitch reitingų pranešimus, FDIC, apdraustas, skolindamas įstaigas, pranešė maždaug $77,7 milijardų neeinamosiose paskolose 2011 pabaigoje. Per likutį 2012, 5 metų paskolos, pasirašytos paskola issimoketinai 2007, kredito burbulo viršūnėje; yra versti atvykti skolingais. Su daugeliu šitų paskolų, jau įrašytų į sąrašą kaip ne atlikimas, kintamos sprendimo strategijos tampa vis labiau ir labiau populiarios tarp skolintojų ir servicers.
Daugiau kaip kitus penkerius nepadarytų 7 ir 10 metų trukmės metus, likutį (blogiausias atlikimas) CMBS paskolos atvyks skolingos. Nėra laukiama, kad ekonominės sąlygos, nors rodydamos stabilizavimo spindėjimą, gerės į lygmenis, turėjo adekvačiai palaikyti tradicinį šitų įsiskolinusių naštų finansavimo iš naujo poreikį. Kaip paskutinė maksimalaus burbulo vynuogių derliaus paskolų banga atvyksta į brandą, dedikuoti.lt nuolaida spaudimas servicers, kad pritartų sprendžia, kad strategijos, kaip laukiama, pasieks aukščiausią tašką. Pasirinkimas toks kaip pasikeitimas, likvidavimas, trumpi pardavimai, nukainojo išmokas, ir paskolos pardavimai padidėjo dažnyje daugiau kaip praėjusius dvejus metus.

Iš šitų matų, Fitch neseniai identifikuodavo smaigalį egzekucijoje paskolos pardavimų kreditai internetu antra puse 2011 ir į pirmą 2012 ketvirtį. Tai ypač teisinga mažų balanso paskolų grupėms (mažiau kaip $10 milijonų) įrašytas į sąrašą ar kaip sub ar kaip ne atlikimas. Didmeninis mažo balanso pirkimas, neįvykdydamas skolą išvertė į naują securitizations, siūlantį potencialius investuotojus reikšmingi sugrįžimai su tinkamai dėtu svirties veikimu.

Laukiama, kad Sub ir neįvykdantis paskolos pardavimus ir securitization sukels naują bangą teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimų ir spręs strategijas, atsirandančias iš kapitalo įdėjimo grupių, mažų privačių bankų, ir tretinių nekilnojamojo turto lygmens investitorių. Atrodo, naujos, mažos matuojamosios investicinės grupės atvyksta iš medžio dirbinių ir perka nepasirodančius paskolos ryšulius, greta naujos bangos investitorių, finansuojančių šimtus naujų securitizations pensams ant atsirandančio dolerio.

Kadangi ši tendencija yra suprasta, ir nauji pirmini pastabos savininkai sutvirtina savo reikalavimus į probleminius vertingus dalykus, komerciniai turto savininkai susiduria su abejonės ateitimi. Kelios sritys per naciją vis dar kovoja su aukštomis vakansijos normomis. Iš komercinių nekilnojamojo turto sektorių, vis dar dirbančių stabilizavimo kryptimi, įstaigos erdvė ir svetingumas lieka kaip labiausiai nesugebantis rasti atramą tamsiose nuosmukio grindyse.

Nesenas ekonominis susidūrimas amžinai pakeitė komercinės nekilnojamojo turto rinkos peizažą. Maži matuojamieji įstaigos parkai/kompleksai ir frančizės viešbučiai apgyvendina aukščiausius procentinius dydžius paskolų, įrašytų į sąrašą kaip sub ir ne atlikimas. Kadangi bendras skolintojų ir investitorių ketinimas panašiai išvengs pilno kito įvertinimu pagrįsto kredito žlugimo sugrįžimo, sąlygos labiausiai tikėtina niekada nesugrįš į pripūstas viršūnes 2005-2007. Daugeliui komercinių turto savininkų, ypač tie įstaigos parkų ir viešbučių, kurie gali labai gerai reikšti garantuotą nuolatinį išvykimą nuo anksčiau suprastų normų, vietoj laipsniško, dar teikiantis vilčių progresavimas atgal jų kryptimi.

Neatsižvelgiant į tai, kad paskolos pastabos gali keisti rankas, su įstaigos parku ir viešbučio savininkais (tarp kitų) vis dar stovės su iššūkiu atnešti jų paskolos srovę, sutikdami šmėkštelintį brandos įsipareigojimą, ar tardamiesi dėl kažkokios treniruotės formos. Surištas į ryšulį skolos ir naujo securitization pardavinėjimas siūlo daugeliui skolintojų su priimtinomis strategijomis sumažinti jų nuostolius, bet pagrindinės problemos, vairuodamos nevykdymą tęsia apsupti kelią priekyje.

Su dabartiniais nepasirodančių vertingų dalykų paskolos gavėjais stovės su tuo, kas gali atrodyti kaip "laimė traukimo" kai prieita prie jų mažos balanso paskolos pardavinėjimo. Tai gali priklausyti nuo visaapimančios investicinės pirkimo valstybės vientisumo strategijos. Daug kaip asmeninė investicinė strategija "agresyvaus vystymosi", strategija kapitalo įdėjimo firmos probleminio mažo balanso pirkimas CMBS skola galėjo būti "agresyviu teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu". Kaip tik taip, kaip tikėtina, daug tretinių lygmens pirkėjų galėjo linksminti hipotetinę strategiją pirkti skolą 50 % sąrašo ir leisti dabartiniam paskolos gavėjui atsilyginti ant pakeisto to balanso 65 % plano. Palyginti šią abejonę su komercinės turto ruletės žaidimu yra iš tikrųjų ganėtinai tinkamas.

Paskolos gavėjai galų gale susidūrė su pasirinkimu tartis dėl terminų su nauju pastabos savininku, ar stovėti su skubiu teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu, gali iš tikrųjų suprasti truputį vilties. Vėl, priklausomai nuo investicinės pastabos pirkėjo strategijos, nukainotas pastabos pardavinėjimas ar kitas terminų pasikeitimas gali iš tikrųjų būti privilegijuotu metodu. Tačiau, terminai, pagal kuriuos kapitalo įdėjimo grupė ar komitetas nori pritarti treniruotės pasirinkimui beveik visada reikalingas paskolos gavėjui, kad šokinėtų per kelis tikrus lankus; visi, susitardami dėl griežtų mėnesinių pranešimo protokolų, užrakinkite dėžės sutartis, ir minimalius atsarginius užmokesčio susitarimus. Tokie treniruotės terminai dažnai reikalingas, kad turto savininkai palaikytų sutartį, darydami papildomą iš kišeninių užmokesčių. Kai kuriais atvejais, gali atrodyti, pasikeitimo terminai yra kaip tik taip, kaip sudėtingas, jei ne blogesni, priima kaip teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas savarankiškai.

Nesvarbu, kas galimi rezultatai visų maksimalių burbulo paskolų, atvykstančių skolingas, palydėtas didmeninio perpardavimo ir securitization didžiosios dalies mažos balanso ne atlikimo skolos, tiktai vienas daiktas, yra tikri; komerciniai turto savininkai ketina reikėti tam tikro vadovavimo. Komercinis paskolos pasikeitimas / konsultacinės organizacijos užaugo per keletą pastarųjų metų ir dažnai tarnauja kaip gyvybingi ištekliai apimtiems sielvarto paskolos gavėjams, kurie nori sutaupyti jų ypatybes nuo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo, bet reikalingas pagalbos, pranešančios jų keblią padėtį pastabos savininkui. Su teisinga patirtimi ir nustatytais santykiais, tokioms firmoms sekasi paskolos gavėjams pagalboje pasiekti treniruotės terminus, kurie yra fathomable ir vertė, artima trukmė aukos, reikalingos duoti teigiamą, stabilizavo ilgalaikes perspektyvas.

Rašyti komentarą