Kosta Rikos Aukso Krantas

parašė , 2015-05-05 19:45

quot; Aukso Krantas Kosta Rikos" Lydomasis katilas

Kosta Rika ilgai buvo prieglauda žmonėms, pasirūpinantiems išsigelbėjimu visi pasivaikščiojimai gyvenimo nuo per visą planetą. Guanacaste "Aukso Krantas", esantis šiaurės vakarų šalies kampe, tapo maršrutu pasirinkimo šito "naujo bangos piligrimo daugumai". Jie būriuojasi nuo po visą pasaulį ieškant jų savo asmeninio rojaus ir padarė namus greta būdo gyventi kartu Kosta Rikoje.

Guanacaste yra prie tolimos Kosta Rikos turistinio maršruto skaičius vienas su daugiau kaip puse šalies 1.2 milijonų turistų, lankančių sritį kasmet. Šito masinio persikėlimo priežastis yra akivaizdi. Nuo sodrių atogrąžinių atogrąžų miškų Volcan Arenal į pusiau sausą atogrąžų mišką į paplūdimių ir nacionalinių parkų mylių tūkstančius, Guanacaste siūlo didžiąją dalį įvairovės šalyje ir labai gerai ant gamtos turtų, biologinės įvairovės ir klimato zonų planetos
Tai kartu su pilnu šiuolaikinių malonumų, pasaulinių klasės mokyklų, eco-turizmo, nuotykio veiksmo, ir vandeninio sporto spektru daro sritį idealiai tiktą visą gyvenimą trunkančias atostogas priešingai skaudžiai trumpoms vienos savaitės atostogoms.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bet jei jūs ieškote tikros šios srities įvairovės, jūs turite pasukti savo akį į žmogaus biologinę įvairovę. Žmonės nuo kiekvieno žemyno, sutaupykite vieną (nors buvo kelių išgėrusių pingvinų pastebėjimų), važiavo ir sutvirtino jų vėliavą turtingame dirvožemyje. Jūs turite pažiūrėti ne toliau negu vietinės firmos, kad patikrintumėte šią įvairovę. Yra amerikiečių Kulinarijos parduotuvių, Vokietijos Kepyklų, Italijos Restoranų, prancūzų Cafés, libaniečių Rinkų, Rusijos Viešbučių, Kinijos Restoranų, ir tai turi tik pavadinti kelis nuo mano galvos viršūnės.

Ant bet ko duoda naktį, jūs galite nueiti į vietinį restoraną ar barą, ir tai labai bendra, kad pamatytų vėžlio aktyvistą ir supirkėją, sėdintį šalia turėjimas diskusijos apie tai, kaip didelis bangos bus rytoj. Ar jūs galite irtis lauke į bangų mūšą ir išgirsti, kaip žalieji yra ant naujos golfo aikštelės. Tik gatvėje leidimas galėjo gauti jus, pakvietė saulėlydžio burę ir kvėpavimo vamzdelį su gyvu akustiniu pasilinksminimu!

Dauguma žmonių, kurie atvyksta ir gyvas čia išvengia kažkokio persekiojimo tipo. Ar tai yra iš vidaus, išorinis ar politinis, mes visi turime mūsų priežastis nusileidimo ant šios smėlėtos uolos. Paklauskite bet kokio amerikiečių persodinimo rajone, ir didžioji dalis pasakys, kad jie yra išdeginti ant įtampos ir greitai žingsniuotos gyvensenos, kuri apibrėžia JAV. Paklauskite kanadiečio, ir jie pasakys jums, kad tos brutalios žiemos ima nuostolį ir kad lūžis nuo tų brutalių mokesčių tarifų motyvavo jų persikėlimą į pietus. Paklauskite bet kurio iš didelės Europos delegacijos, ir jūs išgirsite gyvenimo kokybės, įtampos ir mokesčių kombinaciją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kodėl jie visi išvyko yra iš tikrųjų nereikšmingas. Tai yra, kodėl jie visi lieka, kuris daro mus vienas. Kosta Rika yra žemė, kuri siūlo ramybę atogrąžinio rojaus greta visų šiuolaikinių malonumų, kurių kiekvienas ieško. Su 50 plius metai demokratijos, kietos infrastruktūros, nepaprastai žemų mokesčių tarifų, nuostabios biologinės įvairovės, šimtų eco ir nuotykio turizmo veiksmo ir įperkamų kainų nekilnojamojo turto, Kosta Rica¹s

Guanacaste Sritis yra ideali vieta rūpintis gyvenimu ir pakeisti jūsų platumą. Taip kitas kartas jūs esate Kosta Rikoje būti įsitikinęs, kad prasibrausite į Guanacaste ir ištirsite viską ką ši nuostabi sritis turi pasiūlyti. Tai yra Pura Vidos žemė (grynas gyvenimas), iš kur jūs galite pasitikti žmones po visą pasaulį, ir devizas nėra mirtis ir mokesčiai. Tai nėra "Jokia įtampa ir Apmokestintas mažiau!"

Playa Conchal Real Estate

Rašyti komentarą