Kaip parduoti reos.

parašė , 2012-07-30 09:42

Kas vyksta turtui, jei trumpas pardavinėjimas nepasiseka ar jei tai nepardavė aukcione? kreditas Gerai, bankas iš naujo turi tai ir tampa jų inventoriaus dalimi.

REO ypatybės yra įrašytos kaip vertingas dalykas skolintojų knygose. Tačiau, jie nekurs pajamų, jei jie nebus parduoti. Tai reiškia, kad bankams reikės komercinio atstovo paslaugų, kad pradėtų gauti naudos nuo jų. Tačiau, pardavimas REOs nėra visiškai tas pats su kitų ypatybių tipų pardavimu. Atstovas bus atsakingas už namo verbavimą į kariuomenę tinkamai. Išskyrus tai, jis turi taip pat manyti, kad kompetentingas pirkėjas perka namą. Parduodamas, jis turi įsitikinti, kad bankas ar skolintojas uždirba nuo sandorio.
Bet kaip jūs parduosite REO ypatybes? Yra kai kurie patarimai, kuriuos jūs galite panaudoti:

1. Pasimokykite daugiau apie einamąją nekilnojamojo turto rinkos valstybę. Jūs galite surasti informaciją tinkle. Jūs galite taip pat pasimokyti apie juos iš informatyvių knygų kaip REO Bumas. Būtina, kad jūs žinote, kad situacija domenai rinkoje nustato, kuo jūsų tikslo rinka yra. Be to, į tai, jūs sugebėsite surasti kelius ir strategijas pritraukti pirkėjus rinkoje.

2. Tapkite patvirtintu REO atstovu ar įsigykite licencijavimo reikalavimus, kurie įgalins jus pradėti parduoti minėtąsias ypatybes. Tai būtina prieigai REO tvarkaraštis. Tiktai keli atstovai turi prieigą prie šito tvarkaraščio. Tokio sąrašo gavimas yra svarbus jūsų REO verslo pasisekime todėl, kad jie aprūpins naujas ypatybes parduoti kiekvieną kartą.

3. Pastatykite savo tinklą. Pradžia, susisiekdamas su vertingo dalyko vadybininkais. Jūs galite padaryti tai, registruodamasis bankuose ir turto valdymo kompanijose. Vertingo dalyko vadybininkai yra pirmi žmonės, kurie žinotų, jei yra naujas REOs parduoti. Jie taip pat surenka informaciją REO sąrašų ir daro prieinamu juos įvairiems svetainiu talpinimas pigiau atstovams. Jūs galite taip pat pradėti susisiekti su kitais rangovais, kad suremontuotumėte ir įsitikintumėte, kad ypatybės, patikėtos jums skolintojo, yra geros būklės.

4. Žr. į tai, kad ypatybės yra vertintos tiksliai. BPO ar Brokerio Kainos Nuomonė yra būtini, kad nustatytų teisingą turto kainą. Jūs būsite atsakingas už aprūpinimą BPO, kuris yra, kodėl reikia, kad jūs žinotumėte, kaip tiksliai vertinti juos.

5. Suraskite pirkėją su padoriu pasiūlymu. Kad padarytumėte tai, jūs turite įsitikinti, kad turtas yra tinkamas. Svarbu, kad tai pritrauktų pirkėjus. Turėkite galvoje, kad yra tonų REOs rinkoje šiandien. Ir nors yra vis dar pirkėjų rinkoje, jų skaičius duoda jiems prabangą pasirinkti geriausią jų kainų diapazonui.

REO rinka yra neabejotinai didelė rinka nekilnojamojo turto atstovams šiandien. Išskyrus faktą, kad rinka auga, yra taip pat kitų uždarbio galimybių. Kad garantuotumėte jūs kapitalizuojate jo uždarbio potencialą, studijuojate efektyviausias strategijas parduoti ypatybes greitai.

Rašyti komentarą