Ieškojimas namų pardavinėjimui – pasiūlymai naminiams pirkėjams

parašė , 2013-06-15 17:48

Namų pardavinėjimui ieškojimas gali būti stimuliuojantis, ir tai gali taip pat užimti daug laiko padaryti. Nebūkite antplūdyje, kad surastumėte naują vietą, todėl, kad buvimas skubotas gali priversti jus priimti sprendimą, kad jūs galite baigti tuo, kad apgailite žemyn liniją. Tai padeda turėti kai kuriuos pasiūlymus nuo kreditas tų, kas yra daugiau " know" padaryti jūsų namą, apsipirkdamas ekspedicija lengvesnis ir lygesnis.

Jūsų gyvensena nėra tas pats kaip kiekvienas else’s, ir į tai turi atsižvelgti, kadangi jūs peržiūrite tvarkaraštį namams pardavinėjimui. Jūs norite gyventi teisė centre, ar priemiestyje, ar labiau priemiestiniame, ar net kaimiškame nustatyme? Jūs norite turėti didelį priekį ir užpakalinį jardą? Kur jūs dirbate? Kur jūs norite, kad jūsų vaikai lankytų mokyklą? Šitie klausimai visas reikalingumas, kurio paklaustų, kadangi jie vaidina vaidmenį sprendimų priėmimo procese

Kai tik jūs turite mintį apie vietą, kur jūs norite pajudėti, ir jūs žinote, kokie namai patenkins jūsų poreikį, jūs tada turite nustatyti, kiek jūs galite leisti sau išleisti. Susitikite su finansiniu atstovu, kad suvoktumėte kiekį paskolai, kurią jūs sugebate suteikti (patogiai suteikia, kuris yra!) . Jūs norite žinoti savo kainų diapazoną ir skirti į jį teisingai. Jūs galėtumėte greitas kreditas norėti galvoti apie iš anksto pritartos paskolos nuo banko gavimą. Tai gali suteikti jums papildomą tikėjimą, kurio jūs ieškote kai prieita prie namų peržiūrėjimo.

Kadangi jūs apribojate savo centrą ant pasiekiamų namų, kalbate su nekilnojamojo turto teisininku. Anksčiau, negu jūs pasirašysite bet kokį pirkimo ir pardavinėjimo kontrakto ar sutarties serveriai.lt nuolaida tipą, išmintinga apžiūrėti tai ir rūpestingai apžvelgtas kompetentingo ir patyrusio advokato, kuris specializuojasi nekilnojamajame turte.

Pasiruoškite geriausiam jūsų gebėjimo jūsų apžiūrai prieš pristatymą (PDI). Tai suteikia jums pirmą galimybę nueiti viduje ir aplankyti jūsų naują gyvenamąją vietą užbaigtoje valstybėje. Jūs galite sužinoti, kaip tinkamai palaikyti tai, kuris yra svarbus elementas tapti nauju naminiu savininku.

Parduotuvė aplink kai prieita prie namų pardavinėjimui. Nedelsiant nenuspręskite, kad jūs norite nupirkti pirmą būstą, kuris krenta į akis. Kaina turi būti teisinga, kadangi daro vietą ir šeimininką faktorių, kurie yra unikalūs jūsų gyvensenai ir pirkimo pasirinkimams. Turėkite galvoje, kad tai yra didelė investicija, kad nupirktų namus ir kad į tebevykstantį palaikymą ir kainas, jungtas su jais, turi atsižvelgti.

Kai tik jūs padarėte viską, kas turi būti padarytas ir surado teisingus namus sau savarankiškai ir jūsų šeimai, gėrėkitės tuo! Jūs praleidote didelį laiką, tyrinėdamas, ir jūs padėjote daug minties į tai, kur jūs norite gyventi. Dabar atvyksta, lengva dalis, turėdama jūsų naują ieško su tais, jūs mėgstate!

Rašyti komentarą