Camposol vilos: nuostabūs vertės namai saulėje

parašė , 2014-03-09 21:05

Kas yra Camposol?

Camposol, kuris išvertė priemonės užmiestį saulėje, yra didelis kaimiškas išsivystymas, įkurtas aplink 18 duobės golfo aikštelės. Išsivystymas turi daugiau kaip 5000 privačios nuosavybės, viešbučio ir vandens procedūrų salono kompleksą, daug parduotuvių, barų ir restoranų, taip pat kaip pagrindinių malonumų tokių kaip medicinos centras ir bankai. Camposol yra puikus ir antriems namams ir šventės turtui, ar dirbantiems visą darbo laiką gyventojams. Yra platus diapazonas namų, pasiekiamų nuo žemų palaikymo butų į dideles vilas su baseinais. Yra maždaug 3500 nuolatinių gyventojų, daugiausia Britanijos, bet taip pat ir teisingas ispanų kalbos skaičius, ir europiečiai turi ypatybes čia taip pat. Dėl aukštos nuolatinių gyventojų proporcijos tikra bendruomenė vystėsi, su diapazonu klubų, labdaros organizacijų ir socialinių grupių, nustatytų

Kur yra Camposol?

Camposol yra pietryčių Ispanijoje, valanda į pietus nuo Alikantės Mursijos srityje. Išsivystymas yra nustatytas slėnyje, apsuptame kalvų ir nelygių kalnų, tik 10 minučių variklis nuo nepažeisto Mazarron miesto, ir tai yra daug paplūdimių. Netoli yra taip pat Mursijos miestas, su istoriniu senu miesto centru ir puikus tam, kad apsipirktų.

Gavimas ten

Yra du tarptautiniai oro uostai netoli, Alikantė yra tik daugiau kaip vienos valandos už, ir San Javier yra tik 45 minučių variklis. Trečias oro uostas turi atsidaryti šalia Mursijos miesto. Ten rajonas taip pat turi puikias greitkelio sąsajas su likusia dalimi Ispanijos ir Europos.

Oras

Šis Ispanijos rajonas turi daugiau kaip 3200 valandų saulės šviesos metai, su vidutine temperatūra per 20 Celsijaus termometro skalės metus, kildamas į 25 vasarą. Camposol slėnio vieta reiškia, kad kalnai kiekviena pusės pasiūlymo apsauga nuo bet kokių vėjų, turėdamas galvoje jus tik paliko su maloniu okeaniniu brizu.

Turtas

Camposol vilos yra labai gera vertė ir gera potenciali ilgalaikė investicija, kadangi Kosta Calida pakrantė yra palyginti neatrasta, ypač kai palyginti su Kosta Blanca ir Kosta del Sol.

Turtas svyruoja nuo mažų terasų su vidiniais kiemais, į vilas su plaukimo baseinais ant didelių žemės sąmokslų. Jie yra visi konstruoti su išlenktomis linijomis ir aiškiomis formomis, suprojektuotomis, kad sukurtų harmoningą ir atsipalaiduojantį jausmą.

Camposol vilos prasideda apie 100 000 eurų, kuris gauna jus, 2 bedroomed terasavo vilą su viena vonia ir stogo soliariumu. Kitame spektro gale yra keturios lovos vila su baseinu, kuris gali būti surastas 300 000 eurų srityje.

Camposol turi daug, kad pasiūlytų išreiškiant gyvensena, su jo puikiu ištisus metus oras, apsipirkimas, valgymas ne namie ir sportinės galimybės, nekalbant jau apie didelį vertės turtą, visus lengvo paplūdimio ir puikių transportinių sąsajų pasiekiamumo viduje. Galbūt jūsų kiti namai galėjo būti viena iš šitų Camposol vilų?

Rašyti komentarą