Australų turtas nuspėjo 2016

parašė , 2016-03-05 09:07

Mes atsiminsime 2015 kaip metus, kai Australijos Protinga Reguliavimo Valdžia (APRA) išdrįso pabandyti ir sulėtinti investitoriaus įtūžį, įvesdama nurodymus su pagrindiniais skolintojais, kurie buvo jų gyvenamųjų investicinių paskolų kilimo tempo padengimo priežastis. 2015 pamatė galą žemiausioms aukcioninėms leidimo normoms po dešimtmečio, atstovai, įrašantys į sąrašą ir parduodantys turtą kaip tai, buvo padrąsinanti karamelė ir pardavėjai, priimantys ikiaukcioninius pasiūlymus, daugiau pirkėjo negu ypatybės pardavinėjimui.

2015 taip pat mažės Australijos istorijoje kaip krintančio nuomojamo derliaus, augančių namo kainų, augančių investicinių paskolos palūkanų normų ir smunkančio pirkėjo tikėjimo metai. 2015 galėjo mažėti istorijoje kaip metai, turto bumas Sidnėjuje ir Melburne atvyko į verkšlenimą

• Brisbenas, įvykdantis geriausią 1.30 procentų teigiamame vystymesi greta aukščiausio nuomojamo 5.3 procentų vieneto derliaus turėjimo.

• Sidnėjus, įvykdantis blogiausią-2.3 procentų neigiamame vystymesi

• Hobartas yra vis dar įperkamiausia sostinė, kad nupirktų turtą greta aukščiausio nuomojamo 5.4 procentų namo derliaus turėjimo.

Tai nėra visos blogos žinios turto savininkams ir investitoriams, kadangi kainos nuolat kilo nuo 2012 m. birželio. Užbaigti metų rezultatai australų Turtui yra teigiamas 7.8 procentų vystymasis. Ir Sidnėjus, ir Melburnas, įrašantis daugiau kaip 11 % kapitalo padidėjimą 2015, kad neužmirštų nuompinigius, pasiduoda, visi investitoriai gavo be kapitalo padidėjimo. Tai yra rinkos viršūnė? Asmeniškai aš negalvoju taip, bet aš tikrai manau, kad pardavėjų rinka, kad mes buvome praėjusius 2 metus yra baigta. Kiti 6 mėnesiai suteiks mums pirkėjo jausmą, tokiu būdu bus būtina stebėti aukcioninę leidimo normą, kapitalo padidėjimą, ir nuomojamus derliaus skaičius.

RP Duomenys turėjo tai, kad pasakytų 2016:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

" Jei, kaip daugelis, jūs buvote viršytas ant jūsų svajonės namo 2015 pirkėjo su gilesnėmis kišenėmis, tai tai galėjo būti jūsų metais.

Turto Prognozė 2016

Nekilnojamojo turto rinkos nepatirs krachą apskritai. Tiktai bus atrankos būdu sveiko kainos vystymosi. Užsienio investitoriai mokės šiek tiek daugiau negu, ką jie padarė australų ypatybėms, kurias jie kaupė po praėjusių trejų metų prieš juos investitorius, skolinantis pakeitimus.

Nepaisant jų 2015 atlikimo, Sidnėjus ir Melburno nekilnojamojo turto rinkos vis dar pralenkia kilimo tempą dėl stipraus ekonominis, darbo vietos, ir investicinis vystymasis taip pat kaip masiniai gyventojai ir imigracijos vystymasis. Apytiksliai 60 % imigrantų atvyksta į šituos du miestus verslui ir darbui. Daug turto investitorių vis dar skiria į šituos du miestus savo kapitalo padidėjimui. Nuomojamos normos nukrito per metus Brisbene, Perte ir Darviną, ir kiti pagrindiniai miestai pamatė nuompinigių kilimą prie mažiau kaip 1.5 % per metus.

Naminės kainos tęsė pakilti per didžiąją dalį Australijos, ypač Sidnėjuje, kur jie šokinėjo apytiksliai 40 % nuo praėjusių metų. Investitoriai valdė naują skolinimą. Atsarginis Australijos Bankas sumažino palūkanų normas vasarį lig 2.25 % ir vėl gegužę į 2 %. Žemiausia RBA grynųjų pinigų norma mūsų istorijoje ir nėra antplūdyje, kad padidintų juos. Anksčiau šį mėnesį, Atsarginis Bankas Australijos, gubernatorius Glenn Stevens pasakė banką dirbo su kitais reguliuotojais, kad įvertintų ir turėtų savyje pavojus, kurie galėjo iškilti nekilnojamojo turto rinkoje.

Nepaisant argumentų aplink šitos APRA politikos efektyvumą, nauji nurodymai padarė investitorius ir paskolos gavėjus daugiau skaičiavimo. Atrodo, jie sureguliavo savo laukimą investicinių turto paskolų ieškojime.

Įkeiskite brokerius, finansinius planuotojus, ir turto investicijos ekspertai vis dar iškasa daugiau duomenų, kad skrostų globalinius skaičius ir judėjimus, kurie paveikia australų Rinką, apgyvendinimo kainas, ir visaapimančią nekilnojamojo turto rinką į dilbį jų klientai.

Paskutinis 2015 ketvirtis tikrai parodė mums vėl, kad australų Nekilnojamojo turto rinka nėra apsaugota į neigiamai užbaigimą audringumo su kapitalu, gyvenančiu vertės, smunkančios 1.4 %.

Kadangi mes persikeliame į 2016, aišku, kad stiprios 2015 nekilnojamojo turto rinkos sąlygos suminkštėjo per paskutinius metų mėnesius, nustatydamos sceną daugiau ramių sąlygų Naujuosius Metus.

Palūkanų normos tikėtina liks jų srovėje istoriškai žemai nustatymą, kuris tęs paskatinti apgyvendinimo reikalavimą, tačiau persikėlimo normos tęsia smailėti, kuris atlygins dalį šio apgyvendinimo reikalavimo, ypač iškasančiose srityse, kurios anksčiau turėjo naudos iš stiprių normų persikėlimo ir nuo užsienyje ir nuo magistralė tarp valstijų.

Leidimo normos Sidnėjuje ir Melburne paslydo iš aukštos 80 % žymės apie vidurį praėjusių metų į žemą 60 % diapazoną gruodį. Įrašantys į sąrašą skaičiai kyla, namai užima daugiau laiko, kad parduotų ir vertintų vystymąsi, sulėtėjo smarkiai Sidnėjuje ir Melburne, kurie buvo pirmini vairuotojai vystymosi per neseną vystymosi ciklą.

Per 2016 mes galime pamatyti tolimesnį saikingą vertės smukimą Sidnėjuje ir Melburne, tačiau manydami, kad gyventojų prieaugis liko stiprus šituose rajonuose, ir ekonominės sąlygos yra labai sveikos šituose miestuose, mes būtume nustebinti, gyvendami, vertės nukrito materialiai anksčiau, negu sąlygos pradeda lygiuoti. Miestas, kuris rodo daugumą pažado kapitalo pelnams 2016 yra Brisbenas, ar kai dėl to, platesnė Pietryčių Queensland sritis. Derlius yra daug aukštesnis palyginti su Sidnėjumi ir Melburnu, kapitalo pelno norma buvo saikinga, bet atsinaujinanti ligi šiol, ir affordability yra toli geresnis į du didesnius miestus be to. Esantis tarp valstijų persikėlimas lieka teigiamas į Queensland ir gali pradėti gerėti su aukštesne norma darbo vietų kūrimo per praėjusius metus. Kanberos nekilnojamojo turto rinka taip pat rodė preliminarius ženklus auginti vertes greta Hobarto tačiau, rinkos sąlygos buvo labiau kintamos mėnuo po mėnesio šituose rajonuose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sritys, kurios yra tikėtinos underperform yra jungti su aukštesniu ekonominės abejonės laipsniu. Darvino ir Perto nekilnojamojo turto rinkos pasiekė aukščiausią tašką 2014 pabaigoje ir ir namo vertina ir nuomojamos normos, nukrito per praėjusius metus.

Smukimo norma gali pradėti palengvėti šituose miestuose; tačiau vystymosi perspektyvos tikėtina bus bent jau vienerių metų už šitose rinkose. Adelaide nekilnojamojo turto rinka liko palyginti pastovi per metus, su vertėmis faktiškai nepakitęs 2015. Tačiau, kadangi automobilio gamybinis sektorius tęsia mažinti apimtį srityje, kartu su minkštu išteklių sektoriumi, ekonominė perspektyva miestui tikėtina neturės teigiamos įtakos nekilnojamojo turto rinkos sąlygoms rajone.

Greta daugelio kitų ekonominių kintamųjų ir faktorių, besikeičianti reguliavimo aplinka yra dar kitas faktorius tikėtina, kad darytų įtaką rinkai 2016, ypač pasiūlymai, išleisti tik anksčiau Kalėdų Bazelio Komiteto, kad apmokestintų aukštesnį kapitalą investicinėse paskolose.

Tačiau jūs matote, kad tai, 2015 buvo vis dar jaudinantys metai turto klimate, ir ženklai nurodo į, net daugiau, įdomus dar skirtingas 2016. Kuo didesnis iššūkis, tuo teigiamiau įsitraukęs mes galime tapti. Jei jūs esate vietinis ar užsienio investitorius, galvojantis apie pirkimą, investavimą, ar statybą australų turte, sužinote tai, ką jūs turite žinoti nuo savo patikėtų brokerių.

Rašyti komentarą