10 patarimų, persikeldamas į hoa bendruomenę

parašė , 2013-11-24 15:41

Tokiu būdu jūs pagaliau priėmėte sprendimą, kad nupirktumėte jūsų svajonę namo. Tai yra didelis namas, idealioje vietoje, bet tai yra taip pat bendruomenė HOA ar naminė savininkų asociacija. Taip kuris dabar? Gerai mes norėjome padėti bėdoje tiems naujiems savininkams, kurie niekada negyveno bendruomenės asociacijoje anksčiau. Mes surinkome sąrašą 10 būtinų patarimų bet kam persikeliančiam į HOA bendruomenę.

Perskaitykite Vadovaujančius Dokumentus (Pareiškimas, Įstatai, Taisyklės, ir taip toliau)

Tai galėtų atrodyti kaip gana akivaizdus keliems, bet tikėti manimi, labai mažai žmonių iš tikrųjų perskaito savo dokumentus kruopščiai, persikeldami į bendruomenės asociaciją. Aš žinau, kad tai nėra labai seksuali skaitymo medžiaga, bet labai svarbu supažindinti save su jūsų bendruomenės valdančiaisiais dokumentais
Suprasdamas visos bendruomenės taisykles, politiką ir procedūras, gerai daro iš daug malonesnės HOA bendruomenės, gyvenančios patirtis todėl, kad jūs tada suprasite vaidmenį asociacijos ir jos būsto savininko narių laukimą.

Žinokite, kaip susisiekti su HOA / Valdymo įmonė

Ar jūs esate savivaldyta bendruomenė ar gėritės dirbančios visą darbo laiką valdymo įmonės pagalba, jūs turite žinoti, kaip susisiekti su deramais žmonėmis dėl jūsų bendruomenės. Jei jūs turite kokius nors klausimus, reikiate bendruomenės draudimo įrodymo, pranešimo tvirtinimo, turite darbo užsakymo prašymą, jūs žinote kas ir kaip susisiekti su jais.

Supraskite savo bendruomenės taikomąjį ARKOS procesą.

Niekas nėra blogiau negu pradėjimas ant jūsų didžiojo užpakalinio jardo denio projekto, tiktai kad gautų sustojimo statybos pranešimą todėl, kad jūs užmiršote formaliai kreiptis dėl pagerinimo su savo HOA. Kiekvienas HOA turi turėti oficialią ARKĄ (Architektūrinis apžvalgos komitetas) taikomasis procesas, kurį jūs turėsite praeiti prieš jūsų projekto pradžią. Aš žinau, kad Tai gali atrodyti kaip didžiulė kankynė, bet tas pats procesas yra toks tai, kas trukdo jūsų kaimynui teisiškai tapybą jų namo, purpurinio su leopardo juostomis.

Apžiūrėkite savo HOA biudžetą

Vienas daiktas žmonės klausia mūsų visada yra, "Kur mano pinigai ėjo?" Lengviausias būdas atsakyti, kad klausimas turi suprasti jūsų HOA bendruomenės biudžetą. Tai išardys visas išlaidas, ir paslaugas, kurias jūsų HOA bendruomenė aprūpina. Jei jūs niekada negavote vienas ant judėjimo į bendruomenę, yra įsitikinę, kad prašys vienas ar nuo jūsų valdymo įmonės ar nuo direktorių valdybos, kadangi jūs esate priskirtas kaip savininkas į jūsų bendruomenės finansinę informaciją.

Gaukite savo Malonumo Centrą / Baseino Prieigos Raktai

Taip mes tikrai turime priminti, kad mūsų bendruomenės retkarčiais imtų pilną jų HOA bendruomenės malonumų pranašumą. Parinkite savo raktus ar prieigos korteles, net jei jūs neturite jokių neatidėliotinų planų panaudoti juos. Jūs niekada nežinote, kada jums galėtų reikėti jų tam, kai draugai ir šeima atvyksta į miestą, ir jums reikia vietos vaikams žaisti. Be to, jūs padedate mokesčiui už tai galų gale.

Lankykite Kasmetinį susitikimą

Jūsų kasmetinio susitikimo dalyvavimas yra geriausias būdas suprasti, kad jūsų bendruomenės pulsas mokosi apie paskutinius projektus ir potencialias svarstomas problemas, stovinčias su bendruomene. Tai yra tiktai kelios valandos kasmet su jūsų remiančiais kaimynais. Tuo metu, kai ten, jūs galite atneštas iki greičio ant einamosios jūsų asociacijos finansinės padėties, kuris tikrai labai svarbus, ypač kai jūs gyvenate kooperatinio buto asociacijoje.

Lydėkite bendruomenę Socialinis Atvejis

Beveik visas HOA’s turi tam tikrą socialinį ar bendruomenę, renkančią atvejį jo savininkams ir gyventojams. Tai yra puikus būdas pasitikti jūsų kaimynus ir pradėti iš tikrųjų suformuoti prasmę "bendruomenės" tarp jūsų remiančių būsto savininkų. Paeiti į priekį. Sujungimo likusi dalis bendruomenės per kitą vynų degustaciją ar geraširdį atvejį

Pasirinkite – HOA bendruomenės elektroninį paštą

Aš esu įsitikinęs, kad dalis jūsų ridena jūsų akių mąstymą, "Didelis daugiau elektroninio pašto, tai yra viskas, kurio man reikia šiuo momentu", Supranta, kad elektroninis paštas yra puikus būdas bendruomenėms prijungti su jų gyventojais būtiną informaciją, neleisdamas papildomų pinigų ant pašto išlaidų ir popierinių kainų. Jūs tikrai norėsite žinoti apie pagrindinius palaikymo projektus, saugumo atnaujinimą, ir pagrindines bendruomenės balsavimo sesijas be to.

Biudžetas HOA Vertinimams

Dabar, kai jūs gyvenate savo HOA bendruomenėje, jūs turite suplanuoti, reguliuoja jūsų asmeninį biudžetą atitinkamai. Jūsų bendruomenė priklauso nuo to Metraščio, Kas ketvirtį, ar Mėnesiniai vertinimai, kad tinkamai rūpintųsi palaiko jūsų bendruomenę. Neikvokite nieko iš savo kietų uždirbtų pinigų ant vėlyvų mokesčių ar nubaudimo dėl jūsų HOA vertinimų.

Pasirašykite Bill mokestį / Automobilio projektas jūsų vertinimui

Padėkite sau biudžetas jūsų bendruomenės vertinimams, bet pasirašantis automatinį sąskaitos mokestį su jūsų banku ar pasirašykite automatinį projektą su jūsų HOA valdymo įmone, kad garantuotumėte, kad jūsų gauti jūsų vertinimus užmokėjo ir laiku kiekvieną kartą. Sulaikykite savo malonumo centro raktus aktyvintus

Pragyvenimas HOA bendruomenėje gali būti didele vieta gyventi, dirbti, ir auginti šeimą. Naminės savininkų asociacijos turi tam tikrus reikšmingus pranašumus prieš bendruomenes, kurios daro ne turi bendruomenės asociaciją, kad padėtų jų turto vertėms. Naudojant šituos patarimus, jūs būsite toliau auklėtas ir informuotas apie jūsų HOA bendruomenę.

Rašyti komentarą